Drzewo powalone na linie średniego napiecia

6

Dziś w godzinach popołudniowych mocniejszy wiatr powalił kolejne drzewo, tym razem o tyle nieszczęśliwie że oparło się ono o linie średniego napięcia biegnącą wzdłuż  ulicy Międzyrzeckiej.Teren zabezpieczali strażacy OSP Wola oraz pogotowie energetyczne.

drzewo miedzyrzecka

drzewo miedzyrzecka1

drzewo miedzyrzecka2

6 KOMENTARZE

 1. Widziałem te akcje. Wglądało to tak:
  -Wyje syrena
  -Przyjeżdża straż
  -wypadają strażacy i rozeznają sytuacje, do tej pory jest OK
  i teraz jeden z nich udaje się po wiadro koloru białego 5 litrów, myślę na wodę pewnie bądź piach, ale strażak kładzie się pod auto i zostawia tam ów “kibelek”

  – koniec akcji, strażacy wsiadają jeden daje nura i wyciąga “kibelek” z niemałą zawartością oleju silnikowego ,po czym auto rusza a za nim zasłona dymna.

  Jestem ciekaw jak ten pojazd przeszedł przegląd gdzie ma wycieki i to niemałe z układu napędowego, emisja splin to chyba już sie nie mieści w żadnych normach, wiec jak? te auto jest dopuszczone do ruchu? Panie Wójcie Wstyd wstyd i wstyd. Nie wspomnę o konsekwencjach takich wpisów w dowód rejestracyjny.
  A jak tam gimbus tez jest w takim stanie technicznym i ma przegląd na telefon?

 2. Brawo osp wola ale kiedy doczekamy się informacji zakaz wchodzenia do lasu np za blokiem34 w dalszym ciagu są drzewa opierające się jedno o drogie nawiązuje tu do akcji jak gmina dba o swoich obywateli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.