DZIEŃ OTWARTY W TECHNIKUM NR 1 W ZESPOLE SZKÓŁ W WOLI

1

W piątek 13 marca w Zespole Szkół w Woli w ramach Dnia Otwartego gościliśmy gimnazjalistów – kandydatów do naszego technikum. Młodzież uczestniczyła w spotkaniu z pracodawcami działającymi w branżach hotelarskiej i gastronomicznej. Prelekcja ta była świetną okazją do zapoznania się nie tylko ze specyfiką pracy w wymienionych zawodach, ale również z aktualną sytuacją na rynku pracy oraz wymaganiami stawianymi przez pracodawców kandydatom do podjęcia zatrudnienia.

Po części oficjalnej goście zwiedzili szkolne pracownie, m.in.. hotelarską, gastronomiczną, informatyczną i języków obcych, uczestnicząc w krótkich zajęciach pokazowych połączonych z degustacją różnych potraw. Dla niezdecydowanych co do wyboru kierunku dalszego kształcenia była okazja do przeprowadzenia sobie testu predyspozycji zawodowych. Kandydaci mogli obejrzeć prezentację serwisu synchronicznego obsługi konsumenta w wydaniu naszych uczniów, wykonać sobie pamiątkową fotografię w ciekawej scenerii a na zakończenie spalić zbędne kalorie poruszając się w rytmie zumby prowadzonej przez doświadczonych tancerzy ze szkoły tańca Extreeme.

Jeśli jesteś zainteresowany dalszym kształceniem w kierunkach, które oferuje nasza szkoła – dołącz do nas. Czekamy na Ciebie!

(TB)

Zespół Szkół w Woli
ul. Górnicza 47, 43-225 Wola

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.