Festyn “Postaw na rodzinę”

2

28 maja w niedzielę, na osiedlu Wola II odbył się już po raz drugi festyn pod hasłem “Postaw na rodzinę”.
Organizatorami imprezy była Rada Sołecka Wola II oraz Świetlica GOK.
Dopisała piękna pogoda, było mnóstwo atrakcji oraz wiele dzieci, młodzieży i dorosłych uczestników festynu.
Na chętnych do zabawy czekały: kule wodne, eurobungi, zameczek dmuchany, zjeżdżalnia, bański mydlena, balony, malowanie twarzy.
Dodatkową atrakcją były zabawy i konkursy z wodzirejem oraz konkurencje rodzinne, które uzupełniały pełną emocji wpaniałą atmosferę. Nie zabrakło róznież dydaktycznego akcentu. Dla młodzieży i dorosłych Straż Pożarna z Woli zaprezentowała pokaz pierwszej pomocy.
W czasie festynu każdy z uczestników został poczęstowany kiełbaską z grila, chlebem ze smalcem i ogórkiem. Dzieci dodatkowo otrzymały soczki, lody oraz słodycze.
Organizatorzy festynu serdecznie dziękują za pomoc i współpracę w organizacji imprezy Straży Pożarnej z Woli oraz mieszkańcom osiedla.
Szczególnie podziękowania należą się sponsorom: Zakłady Mięsne Henryk Kania, Lewiatan Wola, Ekoland Tychy, Market Dino, Piekarnia oraz sponsorom anonimowym.
Festyn współfinansowany był z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Miedźna na rok 2017.

2 KOMENTARZE

  1. Zauważyliście jak zepsuł się Lewiatan w Woli. Kiedyś takie miłe i uczciwe panie tu pracowały, a teraz poza może trzema czy czterema osobami -beznadzieja.Pilnować się trzeba,paragon sprawdzać, resztę też,groszy często nie mają do wydania.Krótko mówiąc kultura bardzo spadła.Niby sklep jest a co z tego. Chyba tylko piwosze zadowoleni.Wyświetlacz na alkoholach rzekomo zepsuty, a może specjalnie. Rozżalona jestem i to bardzo,nieraz trzeba coś kupić choćby wodę, ale idę z konieczności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.