Gala laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w Bielsku-Białej

0

W poniedziałek 14 kwietnia w auli Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Bielsku-Białej odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń dla laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów gimnazjów z terenu województwa śląskiego w roku szkolnym 2013/2014.
Śląski Kurator Oświaty Stanisław Faber wręczając zaświadczenia, pogratulował laureatom, podziękował dyrektorom i koordynatorom Regionalnych Ośrodków Doskonalenia Nauczycieli “WOM”, którzy wspierają organizację konkursów.
Wśród 95 najlepszych gimnazjalistów z naszego regionu byli uczniowie z Gimnazjum nr 1 im. św. Jana Bosko w Woli, którzy zdobyli cztery tytuły laureata, co stawia szkołę w czołówce placówek podległych bielskiej delegaturze. Grzegorz Janosz został laureatem konkursów z matematyki (opiekun Elżbieta Motyka) i z wiedzy o społeczeństwie (opiekun Tomasz Baranowski), Małgorzata Honc zdobyła tytuł laureata z języka polskiego (opiekun Anna Gancarz), a Dawid Doniecki został laureatem konkursu z historii (opiekun Tomasz Baranowski).

ZS Wola, ul. Górnicza 47, 43-225 Wola
tel (32) 211-96-10

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.