Gala zakończenia roku szkolnego 2016/2017 oraz pożegnania Pani dyrektor Barbary Bandoły [FOTO]

7

23 czerwca br. już po raz ostatni w takiej formie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Gala była jednocześnie pożegnaniem Pani dyrektor Barbary Bandoły, gdyż od 1 września zgodnie z reformą edukacyjną gimnazja wchodzą w okres wygaszania i w obecnej formie przestają funkcjonować. W miejsce Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Woli, zgodnie z decyzją Rady Gminy Miedźna został powołany Zespól Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II, kierowany przez mgr Sebastiana Pyjasa.

Podczas gali były wspomnienia, były wzruszenia,były też kwiaty i podziękowania, do historii przechodzi 18 lat pracy, sukcesów, wzlotów ale też chwil czami trudnych, budowy czegoś co powstało od zera.

My również jako administratorzy portalu oraz rodzice absolwenta tej szkoły  dołączamy się do tych podziękowań. Dziękujemy  za zaangażowanie, serce i czas pozostawiony tu w Woli przy  ulicy Przemysłowej 7, niech motto ostatniej gali słowa ks. prof. J. Tischnera “NIE MA JA BEZ TY I TY BEZ JA” pozostaną w naszych sercach na zawsze.

Dziękujemy Anna i Krzysztof Nowak

7 KOMENTARZE

 1. Kto dłużej mieszka na Woli to na pewno pamięta trzy,, CUDA NA WOLI ” Samolot bez lotniska,Dworzec kolejowy bez pociągów,Cmentarz pusty. Było to prawie 30 lat temu -co jest dzisiaj ? robi się drogę (ul.Krótka)
  bez kanalizacji ,miejscowy sołtys i radni zapomnieli !! ,przypomną sobie jak będą znów chodzić za podpisami.
  Oglądam pożegnanie p.dyrektor z gimnazjum ,oczom nie wieże że już teraz trzeba przed kimś klękać – ,,nowy papież” Osiedle WI zarośnięte, no tu może się mylę bo za komuny było czyściej. Boisko nowe odebrane na płycie boiska woda po kostki ,siłownia zewnętrzna ,wyłożona z płytek ze śmietnika itd,itd. GDZIE TE DOTACJE UNIJNE ? .Nic się nie zmieniło od 30 lat .

  • jaki gospodarz takie gospodarstwo, jacy wyborcy – taki wybrany, obudź się gmino (mieszkańcy) bo będziesz kolejne cztery lata opłakiwać swój los, nie będzie “gminy w ruinie”, będzie gmina …

  • Dotacje seme nie przyjda ,a ksiązka cuda Bogdana to bedzie hit ! Cuda można mnożyć ,nowe boisko sokoła bez drenażu , cud na czasie Remont krótkiej bez kanalizacjii ze starymi płytkami chodnikowymi ,
   Takie maja prywatne podworka wiec nie dziwmy sie ze tak to wygląda wszystko ,w ośrodku zdrowia kolejki dzieci z alergią ,pan Nelec usmiechniety od ucha do ucha a trawa wysoka jak kiedyś do suszenia na siano ,Wstydu pan nie masz za grosz, nastepnym razem ,powiem panu co o panu mysle ,bo pani lekarz mnie oswieciła ze dzieci cierpią przez niewykoszone trawy ,pan z tym całym gminnym towarzystwem nie płacicie tego ze swoich pieniedzy ,trzeba jechac na sesje i zrobic porzadek ,bo zimą znowu cała wola utrzymana na bialo ,wokoł szkół przedszkoli,nieodsnieżone ,dno organizacyjne

  • Hehe dotacje unijne trzeba mieć odpowiednich urzędników do tych tematów unijnych.
   Ale ja z innej beczki, płakać nie będziemy za p. Barbarą. Gdyby nie szczęście że Wola dość szybko się rozwijała to by tej pani tu też nie było. Brawo dla Jarka z PiS, wprowadź dwikadencyjnosc i wójt a też przewodzi PiS z Woli tyle chciałem dodać do polityki poprzedniego rządu rudego Tuska.

 2. Nasza gmina jest taka że kto nie jest wygodny i nie przyklaskuje naszej parodjującej radzie nie istnieje CZAS TO ZMIENIĆ wybory za rok wszystko zależy od nas czy dalej będziemy frajerami naszej władzy !!!!!!!!!!!

 3. Wójcie dlaczego? jeżeli ktoś na stanowisku pracy jest fachowcem pozbywa się takiego pracownika a wpycha nie doświadczonego ?
  Może w końcu Wójt zajął by się GZGK bo to jest przegięcie żeby na taką małą firmę przypadało TRZECH PREZESÓW którzy bardzo dużo zarabiają a woda ciągle idzie do góry ijest brudna CZY MA PAN MIESZKAŃCÓW GMINY ZA FRAJERÓW????

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.