Gazeta Mieszkańców Gminy Miedźna – dostępna ONLINE

19

Gazeta Mieszkańców Gminy Miedźna. Zapraszamy do lektury

Gazeta Mieszkańców Gminy Miedźna PDF

 

19 KOMENTARZE

 1. A jak to jest możliwe, że na ogrodzeniu przy Orliku w Woli wiszą plakaty wyborcze? Czy teren nie jest gminny? kto wydał pozwolenie na taką reklamę w miejscu podległym gminie? Wójt? Kierownik Gosiru? Jeszcze brakuje tego, żeby taranowski przykleił sobie plakat na oknie w urzędzie.

 2. Każdemu urzędnikowi, pracownikowi oświaty, czy też jakiejkolwiek instytucji podlegającej gminie polecam króciutki artykuł Pana Słoninki ze strony drugiej (“Nie straszcie Słoninką”). Idealnie w sedno. “(…) jestem konkurentem wójta, a nie pracowników oświaty, czy urzędników.”

  Nietrudno zauważyć, że wójt Taranowski wraz ze swoimi ludźmi sieją panikę i popłoch, strasząc masowymi zwolnieniami w przypadku dojścia NE do władzy.

  Jednak naprawdę ktoś jest w stanie uwierzyć w to, że niczemu winni pracownicy stracą swoje etaty tylko dlatego, że pracowali, kiedy u władzy był Taranowski? Że Pan Słoninka, w momencie, gdy zostanie wójtem, pozbędzie się doświadczonych pracowników DLA ZASADY?

  Pracownicy gminnych instytucji – nie bójcie się myśleć i nie dajcie się zastraszyć komuś, kto rozdziela pieniądze między siebie i swoich ludzi, podczas gdy to Wy wykonujecie całą “brudną” robotę.

  Idźcie w niedzielę i zagłosujcie z głową.
  Pozdrawiam.

 3. jeżeli się ktoś wypowiada na ten czy inny temat to w swoim imieniu a nie mieszkańców topolowej

  zamiast chodzić po sklepach i opowiadać brednie to lepiej dokładnie przeczytać wszystkie artykuły z tej gazety życzę powodzenia w wyborach ne

  • Zatkali, zatkali
   O co będą walczyć?
   Mają Renówkę to co mają trzecie auto dostać?
   Chyba tak jak te obiecywane garaże.. Na urzędzie śmiechy chodzą że to łyknęli

 4. Co tu dużo mówić uważam, że ta gmina jeszcze nigdy nie miała tak porządnego kandydata na wójta jakim jest Jan Słoninka. Czytając tą gazetę człowiek sobie uświadamia, jak ważne są takie wybory. Niby jeden krzyżyk ale jak go źle postawisz to potem czytasz i nogi się same uginają.

 5. Doszły mnie sluchy ze Gilowice i Wola maja obiecane nowe lekkie autka.
  Ale ciężkiego nie zalatwil Bogdan to czemu miałby 2 lekkie zalatwic. Szkoda kasy. Urlop ważniejszy przeciez hehe

  • downo strazacy sie sprzedal8 taranowskiemu i tak to wyglada ,Teraz wojt podjezda i pisma czyta w starzy jak to P Słoninka zly kandydat ,wojcie wstydu za grosz,nagabywac ludzi jak pani Asia www Goku ,bedziecie uciekać jak polne zajace ,

 6. Ktoś tu ma rację, tak to wlasnie wygląda.
  Powinni mieć nowe wozy jak w innych gminach. A tu w miedznej stary Jelcz, a Gilowicach stary mercedes, a na woli renault wyśmigane po górach.
  Tylko gorzany mają cos nowego.
  Zobaczcie na inne gminy a nie dajcie sobie w kasze dmuchac tymi obietnicami.
  Ciezkiego wozu na woli nie ma i nie będzie, miedzna ma OBIECANY ciężki.
  Tylko obietnice dla tej strazy. Szkoda

 7. całkiem inny poziom niż gazeta gminna. świetny styl i pokazana prawda. nie tylko samochwalące artykuły…
  może nie jest na papierze kredowym, ale jest za to bardziej ekologiczna 🙂
  dziękuję za doręczenie

  • Germanek czymu robisz spotkanie dla wyborców na WII, godoles ze prawdziwa Wola to wies czyżby Wola wies poznala sie na tobie!!!!!!!.Chcesz sciemniac na WII tam tez cie już znają.

   • Zdaję sobie sprawę z tego, że brakuje bardzo wielu tematów, nie tylko „wiertni”. Zarówno tych, którymi się zajmowaliśmy – gazeta byłaby znacznie bardziej obszerna – jak i tych, których nie zdołaliśmy dotknąć. Proszę mi wierzyć, wszystko co dotychczas zrobiliśmy to był nasz prywatny czas i nasze prywatne pieniądze, a koalicja wójta i radnych oporuje, jak tylko może. To nie są dobre warunki. Osobiście i tak jestem dumny z tego, że udało nam się „obudzić” ludzi, że zaczęli walczyć o swoje sprawy. Że wielu już wie, że „król jest nagi” tylko niektórzy jeszcze nie dowierzają, że można go skutecznie zdetronizować.
    Nasze hasło wyborcze traktujemy poważnie. A aby UCZCIWIE opisać temat „wiertni” trzeba dysponować pełną dokumentacją. Opisaliśmy w naszej gazecie jak wiele trudu kosztuje pozyskanie od wójta podstawowych informacji a zwłaszcza tych, których nie ma ochoty udzielać. Pan Taranowski do dnia dzisiejszego ma nad mieszkańcami tę właśnie przewagę, że to on z mocy urzędu dysponuje stosowną dokumentacją. My jesteśmy zbyt odpowiedzialni, żeby wypowiadać się na tak złożony i trudny temat bez dostępu do niej.
    Przypominam jednak w tym miejscu, że również mieszkańcy ul. Topolowej będą w najbliższą niedzielę wybierać wójta i swojego radnego. Czy cztery lata temu komuś z Państwa śniła się „wiertnia” w Gilowicach? Może PSZOK? Budowa S1 wciąż przed nami. Ufacie, że pan Taranowski wraz ze „starymi” radnymi naprawdę zadbają o Wasze interesy w następnych latach? Zastanówcie się Państwo także, co dziś Wam się jeszcze nie śni, a on ma dla Was w zanadrzu na swoją przedemerytalną kadencję. My uczciwie przestrzegamy przed kolejną kadencją Samorządu dla Mieszkańców pod kierunkiem pana Taranowskiego i z udziałem w radzie pana Lubańskiego. Tutaj także nie można powiedzieć zbyt dobrego słowa. Przestrzegaliśmy Państwa już 4 lata temu i mieliśmy rację. Teraz robimy to ponownie. Póki co, tyle możemy.
    Ale jeśli tylko chcecie Państwo uczciwego potraktowania swojego problemu zapraszamy do oddania głosu na najlepszego kandydata do Rady Gminy, jakiego Gilowice mają – na Marcina Droba. Ja także polecam swoją kandydaturę. Nie obiecamy Państwu z panem Marcinem „gruszek na wierzbie”. Obiecujemy za to w tym miejscu, a więc publicznie, pełną uczciwość w temacie. To już od Państwa, Państwa rodzin i przyjaciół zależy, kto niebawem będzie się zajmował Waszymi sprawami!

 8. NE Wasza kampania wyborcza jest na niezwykle wysokim poziomie?.Wszystko jasne , czytelne , do ludzi i nie “teraz ” ale ZAWSZE. Zycze Wam udanych wyborow i uczciwych glosow.
  A nam mieszkancom ZMIANY !!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.