Gmina Miedźna ma zastępcę Wójta

23

Podczas III Sesji Rady Gminy Miedzna Wójt gminy Miedźna Jan Słoninka wręczył akt powołania na stanowisko swego zastępcy dotychczasowej sekretarz Pani Renacie Łuniewskiej, w konstrukcji prawnej   ¼ etatu zastępcy oraz ¾ etatu sekretarz.

Jak dodaje Wójt Jan Słoninka – ma to zapewnić prawidłowa prace urzędu podczas jego nieobecności, choroby czy urlopu.

Jest to kolejna zrealizowana obietnica wyborcza dotycząca wykorzystywania w całości urlopu wypoczynkowego a nie drenowania finansów gminnych ekwiwalentami.

23 KOMENTARZE

  • Tak można działać i coś robić,wszyscy jesteśmy zadowoleni z kuligu ,z poczęstunku za co bardzo dziękujemy organizatorom, było bardzo fajnie przyjdę jeszcze raz!!!!!!

 1. Moze mi ktos wytlumaczyc co p.Taranowski tam robi bo nie rozumie przeciez mamy Wojta i to super człowieka na własciwym miejscu powodzenia p.Sloninka

  • Proszę jeszcze podać do ogólnej wiadomości ile urlopu sobie uszperal .bo to mu najlepiej wychodziło, ile kasy trzeba mu wypłacić z naszych podatków ,przez nieudolność lubańskiego.

   • Kurcze, obejrzałem sesję i szlak mnie trafił, Taranowski nie brał urlopu bo był taki nie zastąpiony, jedyny władca gminy, a tu się okazuje, że Pani Sekretarz mówi podczas wręczania powołania na Wice Wójta, że za czasów Taranowskiego zarządzała Gminą “w ramach wszelkiego rodzaju upoważnień”. Wychodzi kłamstwo i oszustwo z ust Taranowskiego który twierdził, że nie może iść na urlop bo nie ma go kto zastąpić. Tak skompromitowany oszust ma czelność jeszcze pojawiać się na sesji i zabierać głos. Po prostu wstydu facet nie ma za grosz. Założę się, że znowu wziął ekwiwalent za niewykorzystany urlop…..

 2. Co to za brednie ten Taranowski mówi o iluminacjach świątecznych? Na zebraniu osiedlowym na woli starym osiedlu to Pan Słoninka zaproponował aby cześć kwoty z funduszu osiedla przeznaczyć na ozdoby świąteczne. Widać ten Taranowski dalej nas okłamuje, fedruj tam na tym Piaście i na Mazury wracaj zmęczony ściemniaczu z Gilowic

 3. Teraz szlak ich trafia (stary BETON) ,że nowy wójt potrafi z ludźmi się dogadać koniec szczucia jeden na drugiego.
  My jako mieszkańcy chcemy żyć normalnie ,pracownicy gminni widać że odżyli są wspaniali .
  I tego życzę wszystkim w nowym ROKU 2019

 4. Jestem ciekaw po co na obradach uczestniczą towarzysze Tarnowski i Lubański??? Ja jako wyborca ze wstydu nigdy więcej na Gminie bym się nie pokazał no ale jak widać wstyd to jednak towar deficytowy dla nich, a szkoda…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.