Górka na W1 wystawiona na sprzedaż

6

W sieci pojawiła się oferta sprzedaży górki wraz z boiskami na osiedlu W1. Kwota za którą jest oferowana na sprzedaż 4888m2 to 342 000 zł.

Treść ogłoszenia

Atrakcyjna działka położona w miejscowości Wola w pow. pszczyńskim pomiędzy Pszczyną, Oświęcimiem i Tychami. Działka zlokalizowana przy ul. Górniczej w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i niskiej wielorodzinnej. W miejscowości znajdują się szkoła podstawowa, szkoła średnia, przedszkole, żłobek, dom kultury, basen, dyskont spożywczy. Działka opisana w ewidencji gruntów jako budowlana. Brak planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań – tereny pod zabudowę jednorodzinną. Ze względu na sąsiedztwo budownictwa wielorodzinnego uzyskanie WZiZT na inwestycję wielorodzinną również jest możliwe. Na działce znajdują się ogrodzony kort z nawierzchnią asfaltową, ławki oraz boisko do siatkówki

INFO FB Ogłoszenia

 

6 KOMENTARZE

  • Do Anonim, przejmowanie a kupowanie to są dwie różne rzeczy.
   Moim zdaniem teren jest atrakcyjny, trzeba siąć do stołu z Panem wójtem i przeanalizować ten temat.
   Pozdrawiam

 1. Czy dzisiaj dla bezdusznych urzędników liczą się tylko pieniądze? Przecież gmina mogłaby na tym terenie wybudować osiedle z kontenerami socjalnymi, dla ludzi, którym z różnych powodów w życiu się nie powiodło i trzeba ich gdzieś wyeksmitować. Wiadomo, że lepszy byłby nowy, murowany budynek, ale Gmina Miedźna takich pienionszków nie ma, są ważniejsze inwestycje (np. most w Harmężach albo zadłużenie po kopalni), dlatego mowa o tańszych kontenerach socjalnych.
  Dodatkowo bliskość bloków osiedla W-1 sprzyjałaby integracji mieszkańców i zapobiegała tzw. wykluczeniu społecznemu mieszkańców osiedla socjalnego.

  • Bożena podaj swój adres Wójtowi i bydziesz mieć zaklepanom integracje jak ci takie misie ulokuje po somsiedzku. Co masz pusto godać. Naucz jak sie to robi bo wrażliwe serducho i głowa full pomysłów. Nie marnuj sie!

 2. Inwestor jest zainteresowany kupnem działki na której chciałby zbudować skup złomu.
  Prosze o dane kontaktowe sprzedającego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.