GZGK pozywa mieszkańców

12

W ostatnich dniach do mieszkańców którzy zamieszczali w swych profilach filmiki ukazujące fatalny stan wody oraz umieszczali wpisy w serwisie Facebook, są dostarczane pozwy wystosowane  przez GZGK  o zniesławienie.

Wszystkie osoby które otrzymały taki pozew proszone są o kontakt z Radnym Łukaszem Banaś, celem ustalenia wspólnej reprezentacji przez kancelarię prawną, powołania biegłych sadowych oraz świadków.

Łukasz Banaś 536590500

12 KOMENTARZE

 1. Pan Wójt i Cała reszta na Wypał do Bieszczad a nie zastraszać ludzi w Gminie Miedźna ,w Bieszczadach może robić sobie co zechce ,Wstyd ,Wstyd Panie Słoninka…..

 2. ryba psuje sie od glowy,, przyklad idzie od samej gory,,, z samej warszawki,, takich czasow dozylismy (( na wlasne zyczenie )) miska ryzu i do pracy,a nie dyskutowac z >PANAMI<

 3. Do więzienia tych przestępców co te zdjęcia porobili, kryminaliści! Ta woda jest tak bardzo nasycona minerałami, że aż ma taki odcień! Wy gnojki parszywe nic nie możecie docenić! Do ciupy z nimi, gdzie ta milicja? W kajdany, pałą w łeb i do pierdla, a aparaty zarekwirować! I dożywotni zakaz fotografowania!

 4. To jest straszne, żeby Pan wojt pozwolil na to żeby jego wyborcy byli zastraszeni przez gzgk,z powodu prywatnej wojny z Panem BANAS. Wstyd Panie wojcie, spotkamy się przy urnie

  • Do Oburzony, to nie jest prywatna wojna tylko pewien poziom uprawiania lokalnej polityki. Założyciel Nowej Energii zapomniał jak wytykano błędy poprzedników. Moim zdaniem pozwy, które ja i inni dostajemy to słabość tej władzy.
   Przecież dwa lata minęły od wyborów, posadki znajomym rozdane a w kranie co płynie ? Komu płacimy za wodę ? Kto wystawia rachunki za wodę ja ? Czy GZGK ?

 5. Jeśli dobrze rozumiem to za krytykę złej działalności urzędników można być pozwany przed sądem.,za zły stan dróg, chodników, oświetlenia, powietrza, wody itd… Za krytykę władz można słono zapłacić i może Ci właśnie urzędasy chcą nas wystraszyć i zniechęcić aby nikt nie ważył się skarżyć i narzekać aby rządziło się Im bez zbędnego stresu. Przykład idzie z góry, jest przecież projekt ustawy o braku naszego prawa o odmowie przyjęcia mandatu. Widocznie bardzo szybko te pomysły podchwicili urzędnicy z GZGK z Miedznej. Zamiast interweniować u dostawcy ciepłej wody dla osiedli doszli do wniosku że lepiej wystraszyć odbiorców tejże wody. A to jest dopiero początek….

 6. No przestancie narzekac przeciez to co GZIK nam przesyla to kryształ woda jak ujsciach górskich rzek …A tak na powaznie to dziwie sie ze ten za przeproszeniem b….l dalej prosperuje a mialo byc tak pieknie mialo sie zmienic wszytsko a jest tak jak dawnie tylko ze na wesoło…Tak sie dzieje jak taka firma ktora najlepiej by nazwac badziewiem ma monopol w naszej gminie …Mamy w gminie takie tegie glowy do myslenia sam kwiat wybrany przez nas przeciez nie do pomyslenia ze nie ma wyjscia z takiego impasu…ale tak na chłodno mysle ze reka reke myje jak było tak jest…Nie ma sie co goraczkowac bo to niczego nie zmieni

 7. Kiedyś przed wyborami to się byłego wójta BT każdy ruch śledziło, Wszyscy biegacze NE robili swoje wszędzie widzieli nieprawidłowości i Odrazu na wolanie info , most drewniany, odśnieżanie w gminie , głównym nurtem były nieprawidłowości w Gzik i audyt po którym, nikt nie ucierpiał, a tyle było jadu, nagle zero zarzutów choć mogły zostać postawione i karma do Was wróciła z ramienia Waszego wodza, po lbach dostajecie za zbieranie głosów, na Wiadoma posadę Wójta obecnego i jego wszystkich kolegów i koleżanki czekających na posadki gminne,
  Mam nadzieję że się tym razem i wójtowi i Gzik nie udaja gierki i sądy, trzeba zebrać siłę i zrobić z tym porządek jak robił Pan Wójt, z poprzednikiem, dobrze że stało się to przed wyborami, są takie sytuacje i ludzie zobaczą kogo naprawdę wybrali a na kogo głosy oddawali bo wychodził, szydlo z worka że to dwie inne osoby,
  To o takiej gminie Pan mówił panie Janku, przed wyborami…. TO Ja dziękuję
  Mirek

 8. A co na to Pan Wójt? Gminna spółka, monopolista, dostarcza swoim klientom ścieki zamiast czystej wody i jeszcze pozywa niezadowolonych klientów do sądu? Skandal Panie Wójcie! To jest temat dla ogólnopolskich mediów. A Prezes GZGK do natychmiastowej dymisji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.