Hydrant “Pawełek” wita dzieciaki z Przedszkola nr 1 w Woli

4

Na placu zabaw przy Gminnym Przedszkolu nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Tuwima na ul. Brzozowej 5 w Woli stanął niekonwencjonalny hydrant.

Pawełek, bo taką nazwę nosi żeliwny hydrant, jest dobrze ubrany i zawsze uśmiechnięty. Jego bajkowa postać ma się kojarzyć z miejscem poboru wody dla celów przeciwpożarowych. Nowo zamontowany hydrant stanowi prezent od Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. dla najmłodszych mieszkańców gminy. W kolejnych miesiącach być może uda się zamontować następne tego typu hydranty.  Mamy  nadzieję, że „Pawełki” szybko zyskają sympatię mieszkańców, a tym samym przysłużą się do wzbogacania wiedzy na temat sposobu poboru wody i dostarczania jej do domów.

4 KOMENTARZE

  1. Pawełki pawełkami ale może warto się zainteresować ciśnieniem wody w tych hydrantach ? Albo czy w ogóle jest w nich woda hahahaha
    Bo po co hydrant jak auto strażackie będzie się tankować z 30 minut ?

  2. Rozliczyć trzeba każdego w tym biurze , wójt na sesji mówi ze na dzień dzisiejszy 4 miliony długu a w samym roku 2018 to strata milion czyli przekręt do potęgi dlatego Krawczyk zwiał i reszta wystraszona siedzi. A radny Starzec udawał że nic się nie dzieje ?

    • Doucz się odnośnie straty. co to jest i z czym się to wiąże potem obrażaj innych. Ciekawe czy jesteś płatnikiem brutto czy netto ?

  3. No proszę pawełki montują i można coś zrobić a za poprzedników hulaj dusza na prawo i lewo. Słyszałem że już Sławusia zabrakło w GZGK ale jest tam w biurze kilku speców do weryfikacji może wyszczekany Antuś zacznie przypadkowo sypać bo młody zawsze dużo mówił.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.