I Gminny Kulig Rodzinny

7

Aktualizacja14.01.2019

Dziękujemy. I kulig już za nami wiemy że będą następne, wiemy co musimy poprawić co ulepszyć. Dziękujemy za tak liczną frekwencję i dobrą wspólną zabawę, wiemy że było Nas ponad 300 osób i 160 sanek. Jeśli zima nam dopisze kolejny kulig już w lutym podczas ferii.

Milo nam zaprosić wszystkie dzieciaki z całej gminy Miedźna na I Kulig Rodzinny, wraz z pieczeniem kiełbaski w niedzielę 13.01.2019 o godz. 13.00 zakończenie o 16.00 od tej godziny zapraszamy pod GOK na WOŚP

Kulig będzie jechał trasa leśną dokładnie ta sama po której odbywają się zawody „Leśne bieganie dla zdrowia” Czyli zbieramy się pod Leśniczówką w Woli, auta parkujemy pod cmentarzem na Woli.

Kulig jedzie za wolno jadącym traktorem, w przypadku wywrotki któregoś z uczestników traktor natychmiast staje.

Małe dzieciaki jadą z rodzicem, opiekunem na jednych sankach

Trasa ma 3,8 kilometra czas spokojnego przejazdu ok 20 minut, przewidujemy  3 przejazdy pierwszy o 13.00 drugi przejazd 13.30 oraz ostatni o 14.00 ten ostatni chcielibyśmy aby był nieco szybszy dla starszych dzieci i młodzieży. Sanki muszą posiadać co najmniej 2 metry mocnego sznurka oraz możliwość przywiązanie do nich kolejnych sanek. Podczas jazdy za traktorem sanki będą ze sobą związane i ciągły kolejne. Najodpowiedniejsze sanki metalowe ,następnie drewniane. Nie odpowiednie do tego zabawy są wszelkiego rodzaju plastikowe wanny opony czy siedziska. Prosimy ubrać się stosownie do aury – ciepłe spodnie najlepiej nieprzemakalne oraz  czapka rękawiczki. 

Po przejedzie zapraszamy uczestników na kiełbaskę z ogniska i gorącą herbatę.

Impreza jest całkowicie darmowa.

Organizator stowarzyszenie Nowa Energia, portal Wolanie.INFO, Bacówka oraz podziękowania dla Lasów Państwowych.

  Impreza ubezpieczona na miejscu będzie ratownik medyczny jednak liczymy iż nikomu nic się nie stanie.

7 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.