Informacja Punktu Konsulatcyjnego KSU w Woli

0

Szanowni Państwo,
Większość z osób, które chcą założyć własną firmę lub już ją prowadzą spotyka się z różnymi trudnościami niejednokrotnie wymagającymi fachowego i kompetentnego wsparcia. Wśród najważniejszych z nich należy wymienić chociażby konieczność przebrnięcia przez procedurę rejestracji własnej działalności gospodarczej, czy też np. konieczność znalezienia odpowiedniego zewnętrznego źródła finansowania służącego dokapitalizowaniu firmy. Działający już na rynku przedsiębiorcy często poszukują też partnerów biznesowych, jak również możliwości wdrażania nowych technologii itp.
I nie są w tym osamotnieni… Mogą bowiem liczyć na pomoc ze strony konsultantów i doradców zatrudnionych w Punkcie Konsultacyjnym KSU w Woli działającym przy Centrum Przedsiębiorczości S. A. świadczącym profesjonalne usługi informacyjne oraz doradcze.
Szczegółowy zakres usług realizowanych przez Punkt Konsultacyjny KSU w Woli obejmuje:
usługi informacyjne, dzięki którym klienci mogą dowiedzieć się wszystkiego na temat działalności gospodarczej, a mianowicie:
jak, krok po kroku, założyć własną firmę;
co zrobić, aby firma prężnie się rozwijała;
skąd i w jaki sposób pozyskać środki finansowe na założenie lub rozwój przedsiębiorstwa;
jak pokonywać problemy pojawiające się w bieżącej działalności.
W ramach usług informacyjnych klienci mogą otrzymać również informację, jak i od kogo uzyskać usługę specjalistyczną dotyczącą porad w zakresie transferu technologii, finansowania zwrotnego etc. Konsultanci PK KSU pomagają także w zaaranżowaniu spotkania z usługodawcą specjalistycznym oraz prowadzą dalszy monitoring losów klienta.
usługi doradcze, dedykowane poszczególnym grupom klientów PK KSU, na które składają się:
asysta w rozpoczynaniu działalności gospodarczej stanowiąca idealną pomoc dla początkujących przedsiębiorców we wszystkich aspektach zakładania działalności gospodarczej polegająca na tym, że wykwalifikowani konsultanci poprowadzą przez wszystkie elementy związane z zakładaniem własnego biznesu. W szczególności:
skonsultują profil planowanej działalności gospodarczej;
pomogą w przygotowaniu biznesplanu i zgromadzeniu niezbędnej dokumentacji;
asysta w prowadzeniu działalności gospodarczej będąca usługą skierowaną do już działających przedsiębiorców. Obejmuje ona doradztwo w czterech podstawowych obszarach działalności firmy, takich jak:
formalno-prawne obowiązki związane z prowadzeniem firmy;
marketing przedsiębiorstwa;
organizacja firmy;
źródła finansowania dedykowane przedsiębiorcom.
Usługi informacyjne mają charakter bezpłatny, natomiast usługi doradcze są dofinansowane w 90% a ich koszt dla klienta wynosi 10,00 zł za godzinę doradztwa.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Dane adresowe:
Punkt Konsultacyjny KSU prowadzony przez Centrum Przedsiębiorczości S.A.
43-225 Wola, ul. Kopalniana 6

Godziny otwarcia:
w poniedziałki w godzinach 10.00 – 18.00,
od wtorku do piątku w godzinach 7.00 – 15.00

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. (+48 32) 211 91 77, 211 81 80.
Konsultanci PK KSU dyżurują również w Pszczynie, Tychach, Lędzinach, Bieruniu, Orzeszu, Łaziskach Górnych (harmonogram dyżurów dostępny na stronach internetowych
Kontakt i zapytania drogą telefoniczną prosimy kierować poprzez infolinię PK KSU: (+48 32) 211 99 30; elektronicznie poprzez formularz usługi elektronicznej PK KSU na stronie internetowej www.cpsa.com.pl.

źródło Centrum Przedsiębiorczosci w Woli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.