Jak głosowali mieszkańcy w II turze wyborów prezydenckich?

15

W gminie Miedźna Andrzej Duda uzyskał najlepszy wynik w całym powiecie pszczyńskim, oddano 8 339 głosów. Frekwencja wyniosła 71,22%.

Wyniki głosowania w II turze wyborów:
Andrzej Duda – 69,48% głosów
Rafał Trzaskowski – 30,52% głosów

Frydek

Gilowice

Grzawa

Miedźna

Wola Wieś

Wola WI

Wola WII

Góra

 

15 KOMENTARZE

  • Niechcesz nie dawaj, nikt nie wymusza z kieszeni nie zabiera także w czym problem, najlepiej biadolic i głupoty pisać…… Film kler jeszcze Sobie Zobacz to dla takich ujadaczy tak właśnie powstał……..

 1. Boli mnie jednak jedna rzecz, szkoda że region pszczyński nie zamierza wsłuchać się w potrzeby młodych, nie potrafię znaleźć odpowiedzi dlaczego rząd i prezydent Duda potrafił dotrzeć jedynie do ludzi ze wsi i obywateli 50 +.

  Rząd PIS w mojej ocenie ma ciekawy i dobry pomysł na Polskę. Nie potrafię jednak znieść sposobu prowadzenia przez Nich polityki, podziału społeczeństwa, dewastacji prawa, zniszczenia relacji z sąsiadami. Nie potrafię zrozumieć w jaki sposob 70 % społeczeństwa gminy Miedzna godzi się na to, na takie traktowanie aparatu państwowego.

 2. Czy PIS w ramach wdzięczności za wynik mógłby w końcu okosić wały powodziowe!!! Pani Radna Kocurek niech Pani interweniuje, w końcu Wody Polskie są w 100% pod władzą PISu. To nie chodzi o estetykę tylko bezpieczeństwo bo w trawach jest pełno szczurów i innego badziewia kopiącego nory. Tak zaniedbanych wałów to nie było nawet za komuny.

 3. Popieram Rozsadna mam takie samo zdanie to jest super wybor to co obiecuje to daje i wiem ze z naszych podatkow jak twierdza przeciwnicy p.Dudy ale tamci tez sciagali podatki i na co wydawali nie na dzieci nie na emerytow nie na inwestycje tylko sobie na osmiorniczki wyjazdy libacje jak mozna takich popierac chore brawo brawo ze mamy Takiego Prezydenta

  • Bardzo się cieszę z wyniku wyborów,nie z powodu korzyści- mnie to nie dotyczy(nie pracuję), a na emeryturę muszę jeszcze poczekać rok ,ale dobrze mi w tej mojej Polsce z tym rządem z Panem Prezydentem Dudą. Mogę być spokojna bo pielęgnują wartości patriotyczne dbają o ludzi,cieszy to wszystko, rodziny mają się lepiej itd,itd. Ja to wszystko doceniam, bo to ciężka i odpowiedzialna praca dla wszystkich nas. Brawo Pan Duda i Rząd.

   • Jestem lesbijką, o mnie nie dbają – co więcej, odmawiają mi człowieczeństwa. Jestem agnostyczką po apostazji, więc odmawiają mi bycia Polką. To nie jest prezydent wszystkich, tylko tych, o jedynych słusznych, prawych poglądach.

    • Do “Kamy”-nie rozumiem o co Ci chodzi,przecież nadal to jest Twój kraj,Ty widzisz wiele rzeczy inaczej,ale masz do tego prawo. Napisz jaśniej, a nie ,że “nie dbają”-napisz czego oczekujesz-konkretnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.