Jan Słoninka z poparciem Prawa i Sprawiedliwości

0

          Jan SŁONINKA

          Kandydat na Wójta Gminy Miedźna

 

Szanowni Mieszkańcy, Drodzy Wyborcy!

Kończąc tę trudną kampanię pragnę podziękować za słowa poparcia i poprosić
o Państwa zaufanie i głos.

Jestem kandydatem bezpartyjnym i niezależnym. A pomimo tego poparł mnie PiS upatrując, że będę dobrym gospodarzem i poprowadzę gminę do rozwoju. Reprezentant Komitetu Wyborczego PiS w I turze – pan Bronisław Śmieja – zajął 3 miejsce, z imponującym  wynikiem niemal 1700 głosów.  

Jest to poparcie udzielone mojej skromnej osobie, niezależnie od fotografii, które mój konkurent umieszczał w swoich materiałach wyborczych. Z tej przyczyny mam bardzo dobre prognozy na jak najlepszą współpracę z nowo wybraną Radą Gminy Miedźna.

Jestem osobą gwarantującą porozumienie i szacunek wobec tych punktów programowych, których oczekiwali wyborcy głosując zarówno na mnie, jak i na pana Śmieję.  

Także wyborcy pana Marcina Germanka chcieli, aby nastąpiły u nas istotne zmiany w stylu zarządzania gminą.

Jestem zawsze otwarty na pomysły i inicjatywy innych, co zauważył i docenił np. pan Andrzej Nelec, sołtys sołectwa Wola I, aktywny Członek Zarządu LGD Ziemia Pszczyńska. Jest
on obecnie pełnomocnikiem mojego komitetu wyborczego. Co bardzo istotne, to przecież mój wcześniejszy kontrkandydat z minionych wyborów. 

Jeśli wygram będę mógł bez wątpienia polegać na doświadczeniu, wiedzy i gotowości
do współpracy Radnego Sejmiku Województwa Śląskiego, pana  Piotra Czarnynogi. Mam też cały szereg innych dobrych relacji w sąsiednich samorządach, które nie sposób wyliczyć.
To wszystko pozwoli mi zrobić sporo dobrego dla Naszej Gminy i wreszcie zmienić
to, co Państwu dolega od wielu lat.

Emocje wyborcze już niebawem opadną. Naszej Gminie w mojej skromnej ocenie potrzeba dobrego gospodarza, który zdroworozsądkowo i sprawnie działa także w sytuacjach trudnych i będzie się kierował przede wszystkim dobrem mieszkańców.  

Dlatego proszę o Państwa głosy w najbliższą niedzielę 4 XI.

Jan Słoninka