Jarmark Bożonarodzeniowy

0

Miedźniański Jarmark Bożonarodzeniowy wydaje się już na stałe wpisał w tradycje Naszej gminy gdzie można nabyć nietuzinkowe świąteczne prezenty, ozdoby choinkowe, czy wyroby rękodzieła artystycznego  w czasie zbliżających się świąt.

Tak było i w tym roku podczas jarmarku nie możliwe tutaj było odnalezienie  plastikowych zabawek, czy masowo produkowanych wyrobów rodem z odległych krajów, natomiast nie zabrakło indywidualnych, tworzonych przez domowych artystów rękodzieł, często nawiązujących do lokalnych tradycji. Wiele tych wyrobów można zaliczyć do małych dzieł sztuki a każdy wystawiony tutaj przedmiot wydawał się mieć swą dusze, emanując energią i włożonym w jego wytworzenie  sercem.

Każdy z wystawców z zaangażowaniem oraz nieukrywaną satysfakcją opowiadał o swych wyrobach pomyśle na ich powstanie, historii, oraz technologii w jakiej zostały wykonane, wydawało by się iż mogą tak mogą opowiadać godzinami o każdym z osobna, nie mającym swego sobowtóra i będący jedynym w swym rodzaju wyrobem który został obdarzony miłością do piękna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.