Jedźmy do Term.

0

Po bardzo udanej wyciecze na grzybobranie, tym razem w imieniu organizatora GOK serdecznie zapraszamy na chwile relaxu i całodzienny odpoczynek w Termach Chochołowskich.

Obiekt jest położony u podnóża Tatr z pięknym widokiem na Giewont i same Tatry, krystalicznie czyste powietrze oraz ciepłe termalne wody dopełniają całości.

W cenie wycieczki – wstęp do Term, przejazd autokarem, ubezpieczenie

Natomiast po odpoczynku, już pod naszym autokarem dla każdego uczestnika będzie czekać poczęstunek w postaci pysznej góralskiej kwaśnicy, którą uraczy nas Karczma Bacówka & Kuban.

Chochołowskie Termy to 30 basenów i beczek wypełnionych wodą termalną o właściwościach leczniczych i terapeutycznych. Hydromasaże w wodzie solankowej czy aktywny relaks w basenie pływackim? U nas nie trzeba wybierać!

Baseny zewnętrzne termalne z atrakcjami wodnymi

POZIOM 0: basen o powierzchni 638 m² i głębokości 1,2 m + atrakcje: sztuczna fala, dysze wodne, koszykówka, siatkówka
POZIOM -1: basen o powierzchni 855 m² i głębokości 1,25 m + atrakcje: rwąca rzeka, sztuczna fala, dysze wodne, siatka wspinaczkowa, bar wodny

Baseny wewnętrzne termalne ze stanowiskami do masażu

Dwa baseny ze stanowiskami do masażu o powierzchni 99 m² i głębokości 1,2 m
Siedem małych basenów jacuzzi
, w tym 6 basenów o powierzchni 4,9 m² i głębokości 1 m oraz 1 basen o powierzchni 16 m² i głębokości 1 m
Duży basen jacuzzi
o powierzchni 79 m² i głębokości 1 m
Jacuzzi solankowe
o powierzchni 16 m² i głębokości 1 m

Baseny sportowe – pływackie

POZIOM 0: basen pływacki o wymiarach 16×8 m, wyposażony w zaawansowany system monitoringu POSEIDON – system wspierający pracę ratowników, dzięki zainstalowanym pod wodą kamerom monitoruje zachowanie pływających w basenie osób – zachowanie typowe dla osoby tonącej aktywuje alarm
POZIOM -1: basen sportowy o wymiarach 25×10 i głębokości 1,4 m- 1,8 m

Dla dzieci

Strefa Dziecka Małego: wewnętrzny plac zabaw z brodzikiem dla dzieci o powierzchni 35 m² i głębokości 0,3 m
Strefa Dziecka Dużego: strefa zjeżdżalni rodzinnych wewnątrz obiektu oraz łaźnia parowa dla dzieci
Akwarium: pokój zabaw na poziomie +1 obok kawiarni
Zewnętrzny plac zabaw z wodnymi atrakcjami i basen Statek (czynne tylko w okresie letnim)

Saunarium w Chochołowskich Termach to największa strefa saun na Podhalu ze zlokalizowaną na antresoli, wydzieloną wypoczywalnią oraz olbrzymim tarasem widokowym (1000 m²). Miejsce to zostało zaprojektowane przez pasjonatów saunowania. Usytuowanie na drugim piętrze budynku daje możliwość niezakłóconego odpoczynku w intymnej atmosferze z niczym nieprzesłoniętym widokiem na Tatry.

Wizytówką naszego Saunarium jest wyjątkowa, przeszklona sauna fińska z tatrzańskim krajobrazem, w której regularnie odbywają się rytuały saunowe.

Chochołowskie Saunarium oferuje szeroki wybór saun: saunę BIO z jałowcem, sauny suche, łaźnie parowe i aromatyczne, saunę na podczerwień oraz Góralską Chatę, w której odbywają się wydarzenia specjalne. Goście mogą schłodzić się w zewnętrznej i wewnętrznej niecce z zimną wodą, beczce chłodzącej oraz korzystając z lodopadu.

Odpoczynek jest niezwykle ważnym etapem cyklu saunowego, dlatego zachęcamy do korzystania z basenu jacuzzi, beczki z wodą siarkową, izby i groty solnej lub tarasu widokowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.