Jest mroźnie, pamiętajmy o rurach -przestrzega NSE

2

W związku z falą  arktycznych mrozów jaka przetacza się przez nas region, NSE wystosowała komunikat w którym zwraca uwagę  na nieeksploatowane instalacje C.O. chroniąc je przed zamarznięciem, co w konsekwencji może doprowadzić do zalania nieogrzewanych pomieszczeń.

komunikat-nse

2 KOMENTARZE

  1. “nieszczelności budowlane” mają wszystkie bloki na W2, które nie są ocieplone. ale wiadomo “jaki Pan, taki kram” mrozy prawie po 30, w mieszkaniach, mimo grzania na max-a zimno jak w lodowni. cóż się dziwić, jak przez ponad 20 lat SM WOLA nic nie robiła, żeby poprawić stan bloków. teraz jak już bloki są ruiną, obudzili się, żeby ocieplić bloki, oczywiście kosztem lokatorów, bo to co, w innych miejscowościach jest finansowane z “funduszu remontowego”, to w NASZEJ SPÓŁDZIELNI MUSZĄ SOBIE SAMI LOKATORZY DODATKOWO BRAĆ KOLEJNY KREDYT NA GŁOWĘ I TO NA 20 LAT. KPINA. WIDAĆ ZRESZTĄ JAKĄ FIRMĘ NAJĘŁA NASZA “WSPANIAŁA” SPÓŁDZIELNIA DO OCIEPLANIA BLOKÓW NA LIPOWEJ. ŻENADA. zima w pełni, a blok jak stał nieocieplony, tak dalej stoi. nie chcę widzieć tej wilgoci pod tym styropianem, tylko patrzeć jak będą mieli pleśń i grzyb w mieszkaniach. i za taką fuszerkę, ludzie mają spłacać kolejny kredyt zaciągnięty na nich przez SM? już RAZ SPŁACALIŚMY KREDYT, KTÓRY ZACIĄGNĘŁA SPÓŁDZIELNIA NA KAŻDE MIESZKANIE, niektórzy spłacają ten kredyt do dnia dzisiejszego.
    Wspólnota Mieszkaniowa, która wynajęła firmę z prawdziwego zdarzenia, jest naprawdę dobrym gospodarzem, widać jak ocieplali blok na W2. zaczęli w lipcu 2015 i skończyli we wrześniu 2015. ten blok aż kłuje w oczy starannością wykonania, dokładnością i wiedzą ludzi, którzy to robili. blok przeszedł gruntowny remont począwszy od dachu, a skończywszy na dolnej części bloku. wszystko było zdzierane, zrywane i dawane wszystko nowe, dobrze dopasowane. nawet dach remontowali cały. do dziś dnia jest to jedyny blok, który nie odstrasza wyglądem. a reszta bloków: “obraz nędzy i rozpaczy” , a firma, którą wynajęła SM WOLA do ocieplania bloków, nie ma zielonego pojęcia o robocie. zresztą widać jak to wszystko wygląda w ich wykonaniu. szkoda tylko, że SM znowu kosztem mieszkańców, próbuje wesprzeć czyjś budżet.

    • To może z liderów tamtej wspólnoty zróbcie sobie nowych zarządzających spółdzielnią? W końcu każdy “stołeczek” w spółdzielni utrzymują mieszkańcy. A nie będzie zmian bez zmian, ani w SM ani w gminie. Pomyśleć trzeba, może coś wydumacie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.