Józefa Waliczek rezygnuje z Komisji Kultury, Sportu i Młodzieży

2

Dziś podczas sesji Rady Gminy Miedźna Radna Józefa Waliczek zrezygnowała z dalszej pracy w Komisji Kultury, Sportu i Młodzieży gminy Miedźna.

Decyzja ta była wprowadzona pod obrady na wniosek samej zainteresowanej. Wójt gminy Jan Słoninka z żalem przyjął decyzje o rezygnacji z pracy w komisji jednocześnie wyraził słowa podziękowania za dotychczasową owocną współpracę.

Decyzja widać była również zaskoczeniem dla przewodniczącego  komisji Łukasza Banasia który nie odniósł się do zaistniałej sytuacji, kwitując jedynie słowami iż przyczyny są mu zupełnie nie znane.

 

2 KOMENTARZE

  1. Bycie radnym aby być, trochę słabe. Po ostatnich wyborach samorządowych zmieniło sie tylko jedno. Wójt cos robi, na tyle ile może i na co mu pozwoliło to co zastał. 80% radnych bezpłciowych. Poza Benym o którym cos słychać ( nie zawsze bez uszczypliwości 🙂 ale chyba taka jego natura), to szczerze nawet o p. Marku Gruszce w eterze cisza, a szkoda bo kiedys go było pełno i to w tym pozytywnym wydźwięku. Po co takie persony jak pani/pan Białoń, Biszkant, Moczulski, Przewoźnik itd. startowali. Nie widać tego świeżego powiewu w gminie.

    Być aby być?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.