Już 9 marca zapraszamy do odmienionej “Biedronki”

1

Po kilku tygodniach przerwy w pracy sklepu sieci „Biedronka” w Woli już 9 marca ponownie zostanie oddany do użytku. Celem przeprowadzonych prac jest podniesienie komfortu zakupów klientów sieci. Dokonana modernizacja objęła m.in. odświeżenie elewacji i utrzymanie jej w stonowanej kolorystyce oraz przebudowę zadaszonej strefy wejścia, zaprojektowanej w sposób zwiększający widoczność dla klientów. Dodatkowo sala sprzedaży placówki została powiększona o ponad 100 m2, co pozwoli na rozszerzenie asortymentu, szczególnie o oferty czasowe. W sklepie wymieniono posadzkę oraz zamontowano nową instalację elektryczną i elementy oświetlenia LED, zaś chłodziarki wyposażono w uchylne drzwiczki ułatwiające dostęp do produktów.

 

Prace remontowe zostały przeprowadzone również na terenie parkingu i objęły zarówno naprawę istniejącej nawierzchni, jak również wprowadzenie usprawnień dla osób niepełnosprawnych. Miejsca parkingowe znajdujące się bezpośrednio przy wejściu do sklepu zostały także odpowiednio oznakowane.

 

Remont powyższej placówki wpisuje się w nasze plany bieżącej modernizacji wybranych sklepów na terenie całego kraju. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań nie tylko wpływają one na atrakcyjność sklepów, ale jednocześnie przyczyniają się do poszanowania środowiska, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka. W ubiegłym roku unowocześnionych zostało ponad 220 placówek.

Specjalnie z tej okazji został przygotowana bardzo atrakcyjna  promocyjna oferta

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.