Ken Burton w Pszczynie

0
Znany brytyjski celebryta, kompozytor, solista, juror i trener – Ken Burton – wystąpi w listopadzie w Pszczynie ze specjalnym koncertem solowym oraz będzie osobiście prowadził chór podczas już III Warsztatów Gospel.
W czwartek, 10.11.2016 o 18:00 w Sali Koncertowej Hotelu Imperium w Pszczynie wystąpi artysta z najwyższej światowej półki – Ken Burton, na co dzień występujący w TV BBC i w najlepszych na świecie salach koncertowych. Sam koncert będzie miał szczególny, ekskluzywny charakter. Ken Burton, postanowił osobiście pomóc mieszkańcowi Chyba, Jarkowi Stawnickiemu, który został całkowicie sparaliżowany i stracił wzrok w 1 oku na skutek wylewu krwi do mózgu. Koszt wejścia to minimum 40zł, ale można zapłacić i dużo więcej, gdyż 100% wpływów z wejściówek zostanie przeznaczone na pomoc choremu Jarkowi. 
11.11.2016 Ken Burton rozpocznie w Pszczynie sesje warsztatowe dla osób pragnących trenować wokal pod okiem samego maestro. Nie od dziś wiadomo, że warsztaty Kena Burtona należą do najlepszych swego rodzaju, co potwierdzali zgodnie uczestnicy poprzednich dwóch edycji, jakie miały miejsce w Polsce. W poprzednich edycjach Ken gościł w NOSPR (na koncercie finałowym było łącznie około 2000 osób) oraz ponownie w Katowicach i Chorzowie, wypełniając wszystkie dostępne miejsca. 
Warsztaty potrwają do 13.11.2016 i zakończą się wspólnym koncertem uczestników oraz Kena Burtona w Kościele Ewangelickim w Pszczynie przy Rynku, 13.11.2016 o godzinie 17:00. Tym razem istnieje niepowtarzalna okazja posłuchania koncertu finałowego za darmo.
Organizatorem imprezy jest Salesmen Polska, współorganizatorem Hotel Imperium w Pszczynie, a impreza odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Pszczyny. Szczegóły na www.warsztatygospel.eu Serdecznie zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.