Kolejny amator szybkiej jazdy pożegnał się z prawem jazdy

0

Wczoraj kolejny amator szybkiej jazdy musiał pożegnać się ze swoim prawem jazdy. 32- latek z Brzeszcz wpadł w ręce pszczyńskiej drogówki w Górze na ul. Pszczyńskiej. Mężczyzna jechał na „50- tce” z prędkością 107 km/h.

Prędkość, z którą jechał po południu 32- latek wyniosła o 57 km/h więcej od obowiązujących tam 50 km/h. Te wartości zapisał zamontowany w radiowozie wideorejestrator. Policyjny samochód nie był oznakowany, więc i tym razem kierowca nie zdawał sobie sprawy z tego, że jego poczynania były rejestrowane przez urządzenie mierzące prędkość samochodów na drodze.

Niestety, wielu kierowców w dalszym ciągu nagminnie przekracza prędkość. Pszczyńscy policjanci pełniący służbę w nowym samochodzie z wideorejestratorem, tylko w ciągu ostatnich kilku miesięcy, musieli interweniować blisko 500 razy. Widząc patrol drogówki w nieoznakowanym radiowozie, kierowcy każdorazowo nie kryli zaskoczenia, nie rzadko też, ich zaskoczenie rosło, kiedy musieli rozstać się ze swoim prawem jazdy na 3 lub więcej miesięcy.

Info KPP Pszczyna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.