Kolejny udany piknik już za nami

12

Rada Rodziców wraz z Dyrekcją Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli serdecznie dziękuje przybyłym gościom na V Letni Piknik – Pożegnanie roku szkolnego, przywitanie lata.

Szczególne serdeczne podziękowania dla Wszystkich sponsorów, dzięki którym ta impreza obfitowała w tyle atrakcji pamiętajmy o tym decydując na zakup towarów bądź usług, to właśnie  ludzie z tymi ogromnymi sercami powodują iż takie imprezy mogą się odbywać w Naszej Gminie.

 

VIDEO

Video


 

12 KOMENTARZE

 1. zebranie wiejskie w czasie meczu reprezentacjii Polski , wojcie dno jako Polak strzeliłes Sobie miedzy oczy ……….SSSSsmiech na sali ,tak sie dba o mieskanców Ojczyzny!!! Bys sie w piekl… samży…..

 2. piknik udany pani Badola zaintersuje sie może co przezz 24 h przepompowuje Gzik na ul Mokrej jakies innwacyjne progi zwalnające montują , zaloga Gziku pilnuje caly dzien weży a o 9.30 jada na sniadanie na baze do Gilowic bo tam im najlepiej smakuje ok,11 wracają piwko i o 13 fajrant cos ru chyba jest NIE TAK a pani spaceruje z pieskiem i nie widzi takich prowizorek ,wojt chce zostawić nastepcy tragiczny stan kanalizacji przez dwa miesace popowano obok bloku 14/15 teraz na mokrej na co czekacie aż to wszystko zacznie sie zapadać jak chodnik na gorniczej i udają wszyscy ze niewiedzą problemu gdzie rada osiedla ?

 3. Pan dyrektor Pyjas i pan Nowak oraz rodzice było wspaniale dziękuję. Jestem rodzicem z tej szkoły i jestem dumny że moje dziecko tam chodzi reszta szkół w gminie się może schować. Pan Pyjas wprowadził nowe i dobre a moje dziecko go lubi i nie. atakujcie go bo jest ok

 4. Mama zgadzam się z Tobą, wójt Tobie tego nie powie a ja potwierdzę, że ta impreza to twór wójta i kupowanie głosów przez wójta. Gwarantuje Tobie, że będzie spokój, bo impra trwać będzie do 19.30 …szkoda, że tak krótko bo w normalnej gminie odbyłby się festyn do późnych godzin nocnych. Mieszkańcy jak za dawnych czasów wybawili by się na Maxa ???

 5. imprezka 11/10, było wszytko dzieciaki wybawione, zadowolone szczególnie z lodów 🙂 Oby więcej, szkoda ze tylko ze tak rzadko i chyba już nic nie będzie w najbliższym czasie…

   • Niestety nie interesuje mnie ta impreza, ma tam być sprzedawany alkohol wiec nie chce żeby moje dzieci oglądały pijanych oraz słuchały co drugie słowo łaciny. Nie umiemy pic z umiarem i wiem co się dzieje na dożynkach. I wydaje mi się ze to już kampania i kupczenie głosami za piwo.

    • no to róbmy zdjęcia, czas najwyższy pokazać, że można robić imprezy bez alkoholu dla całych rodzin,a dla dzieci przede wszystkim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.