Kolizja – Wola skrzyżowanie

4

Wola112- kolizja na skrzyżowaniu Poprzecznej i Pszczyńskiej, po raz kolejny słynne skrzyżowanie daje o sobie znać. Na szczęście poza stratami materialnymi nikomu nic się nie stało. Uważajcie na drogach, słoneczna aura sprzyja rozkojarzeniu za kierownicą.

 

4 KOMENTARZE

  1. a może czas pomyśleć o rondach w Woli na ww skrzyżowaniu i na skrzyżowaniu ulicy Pszczyńskiej ze Stawową, gdzie też jest mnóstwo stłuczek, dwa slupy ścięte, nie wspominając ile razy Pan Janosz wymienial już przesla w płocie. Dodatkowym atutem było by spowolnienie ruchu. może pan Kempny nasz nowy radny zainteresuje się tematem ?

    • W wersji minimum należy ograniczyć prędkość i wyznaczyć miejsce dla Policji do zatrzymywania. Warto dodać, że za każdym razem kiedy samochód lądował na płocie p. Janosza lub w okolicy, to przelatywał przez chodnik dla pieszych. Gdyby ktoś był w tym czasie na chodniku to mamy trupa.

  2. Najlepsze jest to ze na miejscu był strażak który zamiast pomagać czy przynajmniej się spytać czy pomyć stał i fotografował moje auto nawet się jeszcze raz to powiem nic nie pytając. Chyba nie taka rola straży czy to oso czy psp to pierwsze chyba jest pomagać a nie robić sensacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.