Komisariat w Woli – trwa budowa

23

Mieszkańcy gminy Miedźna niebawem będą mogli czuć się bezpieczniej, w Woli powstaje nowy komisariat policji. Dzisiaj w jedną ze ścian budynku jednostki wmurowany został akt erekcyjny.

Inwestycja kosztować będzie prawie 2,3 mln zł, a jej inwestorem jest Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach. Dwukondygnacyjny budynek powstaje przy ul. Lipowej w Woli, w pobliżu ośrodka zdrowia.

Funkcjonariuszom dziękuję za codzienną pracę, dzięki której nasi mieszkańcy czują się bezpiecznie. To jest największa wartość. Życzę, żeby ten komisariat nie miał za dużo pracy, ale żeby tworzył poczucie bezpieczeństwa w gminie Miedźna – mówił starosta pszczyński, Paweł Sadza.

Dzisiejsza uroczystość jest ważna dla lokalnej społeczności, ale również całej polskiej policji. Decyzję o tym, że otwieramy komisariat policji w Woli poprzedziły konsultacje, debaty społeczne, wsłuchaliśmy się też w głos przedstawicieli samorządu. Wszyscy mówili, że jest potrzeba, by w tym miejscu była siedziba jednostki policji – podkreślał nadinsp. Krzysztof Justyński, komendant wojewódzki policji w Katowicach.

Info Powiat Pszczyna

 

23 KOMENTARZE

 1. Oni nigdy nie mieli tu opozycji robili co chcieli brali całymi garściami domy samochody wycieczki – by żyło się lepiej. I tak ich delikatnie traktujecie, jak by porównać do wojny TVP TVN czy w prasie Rzeczpospolita Wyborcza. I teraz płacz ze hejt hehehehe wiecie co te słowo oznacza???? doszkolcie się to jest konstruktywna krytyka a nie żaden hejt. Zresztą nikt nikogo nie zmusza do wpisania w pasek adresu https://www.wolanie.info tu przynajmniej widać na jakich glinianych nogach ta gmina stoi.

 2. A co ten cały Taranowski od 20 lat robi tylko fotki i wszędzie koledzy i koleżanki i doją ile się da. Jest podane źródło jak komuś mało fotek to idzie do źródła i tyle. Właściwie jakie zasługi takie fotki i bardzo dobrze i najlepiej niech już tam się nie pokazuje, ba będzie to budowa tymczasowa komisariatu jak tymczasowy remont Bronka. mam nadzieje ze już niczego przez ten miesiąc nie s..li

 3. Czy aby spoinowanie murów komendy nie jest fuszerką. Nie znam się na tyle, dlatego pytam. Pytam, bo może znowu inwestor od 7 boleści ma pomroczność jasną i niską spostrzegawczość. Abym się mylił. Żeby potem nie było tekstów, że może zaprawa za rzadka, że było za ciepło i wypłynęła, bądź bociany wydziobały…

 4. no i pięknie, kolejny sukces pana taranowskiego. byl dzis zaskoczony jak starosta zaczal go wychwalać od twardych samorządowców.
  a co to za sukces wydzielić pieniądze z budżetu i przekazac dzialke, których gminie nie powinno brakować.
  To jakies osiągnięcie czy łaska bo nie rozumiem

 5. Wójcie Taranowski, czy pan ma Wolanów za idiotów??
  Dlaczego mieszkańcy nie zostali zaproszeni na to wydarzenie?
  Nie bylo zadnej informacji..
  Ludzie widząc 3 radiowozy zaglądali, pytali, byli zszokowani co sie dzieje. A tu tylko potajemna przedwyborcza imprezka lansująca.

  • a co szlag trafia że nie zaprosił by nie dać Wam pretekstu do drwin o kolejnej kiełbasie wyborczej? zrobił co było do zrobienie i tyle w temacie, Wy zaś prawie wycięliście go z fotografii i gwarantuję – nie płacze z tego powodu.

   • Gdyby nie była to kiełbasa, a raczej kaszana to nie miałby się czym chwalić. Sam nie wpada na takie pomysły. Nacisk wielu środowisk sprawił, że komisariat powstanie, przede wszystkim presja mieszkańców. Komisariaty zamykała PO a PiS jak dobry wujek otwiera. Jak wróci PO to znów znikną bo PO obiecuje wszystko przywrócić tak jak było zanim stracili władzę.

   • Zastanów kto i co wycinał i skąd, przez wiele lat. Fotografia to pikuś. Zdjęcia są na plesie, na gminnej stronie, to nie ma o co płakać. Nie musi się podobać wszystkim. W gminnej gazecie za pieniądze wyborców może mieć zdjęć ile rozkaże. Tam boss pisze co mu się podoba. Lans tego rodzaju mieszkańcy oglądają tak długo, że już zupełnie nie działa.

 6. Akt erekcyjny bez Taranowskiego? No cóż zlot facetów ale że Bogdana tam nie było aż mnie dziwi. A zapomniałem że wyborami zajęty a po wyborach będzie tam zeznawać za swoje 20 lat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.