Lokalny Punkt Konsultacyjny w Woli

0

Centrum Przedsiębiorczości SA w Woli rozpoczęło od 1 września 2012 prowadzenie Lokalnego Punktu Konsultacyjnego PK KSU.

Krajowy System Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw (KSU) to system grup usługodawców wyspecjalizowanych w świadczeniu różnego rodzaju usług dla przedsiębiorców i osób podejmujących działalność gospodarczą. Działalność KSU nadzoruje i wspiera Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Funkcjonowanie Punktu Konsultacyjnego PK KSU finansowane jest w ramach projektu systemowego Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości pt. „Zapewnienie usług z zakresu rozwoju firmy dla przedsiębiorców oraz osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą w formule one-stop-shops” realizowanego w ramach Poddziałania 2.2.1 Poprawa jakości usług świadczonych przez instytucje wspierające rozwój przedsiębiorczości i innowacyjności Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Punkt Konsultacyjny mieszczący się w Woli, przy ul. Kopalnianej 6 otwarty jest codziennie, od wtorku do piątku od godz. 7.00 do 15.00, w poniedziałki od 10.00-18.00.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. (+48 32) 211 91 77, 211 81 80.

 

Konsultanci dyżurują również w Pszczynie, Tychach, Lędzinach, Bieruniu, Orzeszu, Łaziskach Górnych (harmonogram dyżurów dostępny na stronach internetowych  www.cpsa.com.pl.

 

Kontakt i zapytania drogą telefoniczną prosimy kierować poprzez 
infolinię PK: (+48 32) 211 99 31; elektronicznie, 
poprzez formularz usługi elektronicznej PK 
na stronie internetowej  www.cpsa.com.pl.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.