Lot dronem nad osiedlem W2

6

Zapraszamy do spojrzenia z perspektywy lotu ptaka na osiedle W2, jest to zwiastun filmów które będziemy udostępniać z rożnych lokalizacji w naszej gminie. Już niebawem kojne sołectwa naszej gminy, z takiej perspektywy, ale to nie wszystkie możliwości dron jest wyposażony w kamerę termowizyjna i niebawem już opublikujemy ujęcia w tej technice zauważymy “gorące” miejsca w infrastrukturze – rurociągi, ciepłociągi oraz budynki przez które ucieka do nieba ciepło.

Dron może zostać użyty w razie poszukiwań osób zaginionych oraz do monitorowania.

Jednocześnie informujemy iż dron jest wyposażony w tabliczkę informacyjną, operator drona posiada uprawnienia do wykonywania lotów oraz aktualna polisę OC, a sam dron jest własnością firmy IQbud sp z o.o. i jest używany do lotów komercyjnych.

 

 

6 KOMENTARZE

  1. super szkoda ze osiedle w 1 nie zostalo tak pokazane jestem pod wrazeniem pzdr osobe ktora to zrobila i prosze o jeszcze o osiedle w 1przepieknie

    • co wt tak czepiacie sie tej asfaltowni?? w studzienicach tez jest i jest okej,,, a asfaltownia bedzie i kropka,, jak zaczna budowac s-1 to musza byc asfaltownie,,nie dalej jak 2 godz od miejsca zaladunku do docelowego wyladunku asfaltu,,i pieniacze uspokojcie sie bo juz zal was czytac

  2. 1:10 Asfaltownia w obiegu zamkniętym i co pan na to panie wójcie bo to chyba nie są chmury 🙂 A jak tam udziały w asfaltowni sprzedane już ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.