Mamy czterech laureatów ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z języka angielskiego

3

14 stycznia 2015 roku  nasza szkoła, Gimnazjum nr 1 im. św. Jana Bosko w Woli, kolejny raz wzięła udział w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka angielskiego i kolejny raz odnieśliśmy sukces. Udział w tegorocznej edycji wzięło szesnaście osób: siedmiu pierwszoklasistów, dwóch  drugoklasistów oraz siedmiu trzecioklasistów. Olimpiada została przeprowadzona na podstawie materiałów przygotowanych przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną Olimpusa. Olimpiada-  test jednokrotnego wyboru składający się z 30 pytań. Do każdego pytania w teście podane były 4 odpowiedzi, z których tylko jedna odpowiedź mogła być poprawna.

Laureatami zostali:  Karolina Odrobińska uczennica klasy I B,

 Dawid Doniecki , Gabriela Fuks oraz Emilia Stawowy- wszyscy uczniowie

klasy III B. Gratulujemy naszym laureatom.

Olimpus od początku wiąże swoją działalność z edukacją. Firma zajmuje się organizacją olimpiad przedmiotowych oraz olimpiad tematycznych na różnym poziomie zaawansowania. Olimpiady stanowią cenne rozszerzenie programów nauczania, są urozmaiceniem programu zajęć, a także stanowią zewnętrzne źródło oceny poziomu wiedzy uczniów.

DSC_0335

 

Nauczyciel j. angielskiego Łarisa Doniecka

3 KOMENTARZE

  1. za zasługą nauczycieli, którzy dobrze się przy tej władzy mają za to, że oddają na nią swoje głosy i “organizują” duże środowiska by robiły to samo. Lud jednak nie kojarzy ilości nauczycieli i ich zarobków z “jedynie słuszną władzą miłościwie nam panującą”. Dzięki informacjom z tego też forum (darmowe źródło wiedzy o nastrojach społecznych) mają ułatwione zadanie – doskonale wiedzą jak manipulować i grać na uczuciach, kogo wyśmiać a kogo docenić. Poza tym forum i innymi także; oraz nauczycielom, władza ma jeszcze inne środowiska pomocne. Przyjrzyjcie się -jeszcze niewiele czasu minęło od wyborów, a propaganda przedwyborcza przerodziła się w podtrzymującą niebywały sukces wyborczy (np. grono byłych radnych i nie tylko).

  2. Mamy, dobrze powiedziane ! Wójt nic nie robi aby ta zdolna młodzież została w naszej gminie – powiacie.Płaciła podatki tu u nas…
    Za kilka latek tych młodych ludzi tu już nie będzie, taką mamy władzę…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.