Miedźniański Blok Reklamowy

0

To już II edycja  Miedźniańskiego Bloku Reklamowego. Program jest skierowany do wszystkich firm które chcą zareklamować swe usługi bądź produkty a przy okazji  wesprzeć podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Grzawie, ŚDS Jest placówką Caritas Archidiecezji Katowickiej, Ośrodka Matka Boża Różańcowa.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy przelać dowolna kwotę na konto ŚDS, przesłać do redakcji potwierdzenie wpłaty oraz plik graficzny który ma być umieszczony.
Do dyspozycji oddajemy pole o pow. 250x200pix, reklama będzie wyświetlana do 10.12.2014 w miejscu gdzie aktualnie znajduje się baner promujący akcje.

Wpłaty tylko bezpośrednio na konto Caritas.
NUMER KONTA BANKOWEGO:
PKO BP SA O / Pszczyna 57 1020 2528 0000 0302 0131 8765
z dopiskiem ŚDS Wola
Strona internetowa http://www.sdswola.caritas.pl/
Regulamin.
Do dyspozycji reklamodawców jest jedno pole reklamowe o wym. 250 x200 pix , a reklamy będą wyświetlane rotacyjne.
Reklamy oraz potwierdzenie wpłaty prosimy wysłać na adres admin[at]wolanie.info
Nie przyjmujemy reklam o charakterze negatywnym, oceniającym i porównawczym, których treść może być obraźliwa lub niezgodna z prawdą. Redakcja zastrzega sobie prawo odmowy emisji reklamy (dotyczy serwisów www), uzasadnienie zostanie przekazane na piśmie w ciągu 7 dni.
Emisja zatwierdzonej reklamy nastąpi do 24 godzin

Statystyki

7 milionów odsłon

ponad 200tys odsłon ( ostatnie 30 dni)

ponad 11 tys UV (ostatnie 30 dni)

średni czas wizyty to ponad 4 minuty

Statystykim

 

Każdy może wspomóc też podopiecznych fundacji POLSAT.

Wystarczy zasiąść prze telewizorem 6 grudnia o godz. 18.45 i obejrzeć specjalnie przygotowany na tę okazje blok reklamowy w  TV POLSAT

MIKOŁAJKOWY BLOK REKLAMOWY – POMAGA JUŻ 12. RAZ!

Mikołajkowy Blok Reklamowy to wyjątkowa okazja, aby pomóc potrzebującym dzieciom – podopiecznym Fundacji POLSAT. Jak co roku, ten specjalnie przygotowany blok reklamowy, wyemitowany zostanie 6 grudnia o godz. 18.45, tuż przed Wydarzeniami. Już po raz kolejny akcja zostanie poszerzona o widzów telewizji internetowej ipla – blok reklamowy będzie można oglądać na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacjach ipla na komputery, tablety oraz smartfony.

– Idea jest prosta: im więcej nas będzie przed telewizorami, tym większa liczba naszych małych podopiecznych otrzyma wsparcie – nowoczesne leki, sprzęt medyczny oraz zabiegi rehabilitacyjne – mówi Krystyna Aldridge-Holc, prezes Fundacji Polsat.

Wpływy z Mikołajkowego Bloku Reklamowego obliczone zostaną na podstawie wyników jego oglądalności monitorowanych przez Nielsen Audience Measurement. Poza anteną Polsatu blok oglądać będzie można też w internecie – na stronie ipla.tv oraz w aplikacji ipla na komputery, tablety oraz smartfony i wybrane telewizory Smart TV, a liczba widzów w internecie zostanie dodana do widowni telewizyjnej.

Do oglądania Mikołajkowego Bloku Reklamowego zachęcać będzie kilka spotów promocyjnych, emitowanych na antenie głównego Polsatu i jego kanałów tematycznych. Wystąpią w nich dziennikarze redakcji „Wydarzeń” i Polsat News: Dorota Gawryluk, Agnieszka Mosór, Ewa Gajewska, Robert Gusta i Jarosław Gugała oraz Mateusz Borek z Polsatu Sport. Filmy przygotował nadawca we własnym zakresie. Wyreżyserował je Mariusz Palej, a producentem był Krzysztof Hansz.

źródło POLSAT