Mikołaj odwiedził SP2 w Woli – Foto

18

18 KOMENTARZE

 1. PROSZĘ O INFO.Gdzie się podziały fundusze na środki socjalne dla nauczycieli oraz pracowników .Pierwszy rok rządów p.Zosi i już pieniążków niema.Może nowy wójt przy pomocy Woli już potrafił to zagospodarować.Panie Słoninka czas sprawdzić układy .Czas płynie.To nie jest czas dla wybrańców.

 2. p.Andrzeju soltysie oś WI wiem że to pana pomysł ,ale przy nowym wójcie można coś dla mieszkańców dobrego zrobić , a nie tylko brak kasy bo na urlop trzeba.

 3. Ale mi się podobają te ozdoby ulicy. !!!! No i Coo!!!! panie inżynierze od siedmiu boleści ,pokazał panu humanista co można zrobić dla mieszkańców jak się chce.

 4. Należy dodać,że od wielu lat Sołtysi i Rady Sołeckie Frydku i Gilowic przy zaangażowaniu wielu innych osób dobrej woli organizują takie imprezy Mikołajkowe patrząc tylko na dobro dzieci, czerpiąc z tego przyjemność nie myśląc o zarabianiu. Może portal Wolanie raczyłby to zauważyć?

 5. Panie wójcie czas na zmiany ,mamy taką nadzieję oddając głos na pana. Najwyższy czas na zmianę dyrektora GOK .
  Robić płatne imprezy dla dorosłych to każdy potrafi, każdy klub ,czy restauracja.
  Gdzie są oferty dla dla dzieci. O młodzieży w naszej gminie to już dawno zapomniano . W GOK obowiązuje zasada płacisz to masz. W opłakanym stanie Centrum Kultury, wyposażenie placówki jak za komuny,.Pani dyrektor tylko wie jak zadbać o swoje biuro i siedzibę swojej świty. Szanowni radni,panie przewodniczący Komisji Kultury proszę szczegółowe analizowanie budżetu, by środki były rozdysponowane zgodnie z ich przeznaczeniem.Co nam przyniesie nowy rok zobaczymy.

  • Nowy Rok i kadencja, która skończy się za 5 lat to będą ciekawe lata pełnych emocji ?
   …dajcie chwilę czasu, efekty będą widoczne. Teraz cieszmy się nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia i nie psujmy sobie humorów…
   Jestem po rozmowie z p. Wójtem, ktory zaakceptował pewne moje pomysły z domieszką swoich pomysłów i zrealizujemy to wszyscy razem…
   Pytania, pomysły, problemy proszę kontaktować się ze mną – NE nie będzie zamiatać problemów pod dywan.
   Pozdrawiam

   • SZANOWNY PANIE WOJCIE I SZANOWNY PANIE LUKASZU- -,,,TAK WIEMY ZE SPRAWUJECIE URZAD DOPIERO PARE TYGODNI ,ALE I PRZYGOTOWANIA DO SWIAT I NOWEGO ROKU ,OBY W KONCU SZCZESLIWEGO MIEDZY INNYMI DLA WOLI I NIE TYLKO -NIEMNIEJ JEDNAK JAKOMATKA DZIECI UCZACYCH SIE W OSWIECIMIU ,JAKO PASAZERKA KORZYSTAJACA ZAUTOBUSU LINII NR .17 PISZE W IMIENIU LUDZI KTORZY KORZYSTAJA Z TEJ LINII ZPYTANIEMDO WAS PANOWIE ……PRZED WYBORAMI DUZO MOWIONO O ZMIANIE ROZKLADU JAZDY LINII NR 17 …ZE BEDZIE JEZDZIC Z W 2 ,ZE ZOSTANIE DODANE GODZINA JAZDY POMIEDZY 17 I 19 ,,,ZE POMIEDZY GODZINA 7 RANO A 14 ZOSTANIE DODANA BYNAJMNIEJ 1 GODZ INA.KTOS POWIE ALE I TAK MALO LUDZI JEZDZI ..TAK ALETO NIE WAZNE BO PRZEZ TYLE LAT WOJT BOGDAN T.ZAMKNAL WOLE I ZRAZIL MIESZKANCOW DO OSWIECIMIA NIE ROBIAC NIC BY NAWIAZAC NORMALNE PARTNERSKIE STOSUNKI MIEDZY TYMI MIEJSCOWOSCIAMI …MAM NADZIEJE ZE NAWIAZECIE WSPOLPRACE KULTURALNA ,SPORTOWA ITP Z OSWIECIMIEM CO PRZYNIESIE NAM WSZYSTKIM KORZYSCI …A WTENCZAS I OSWIECIMPRZYCZYNI SIE W ZNACZNYM STOPNIU DO REMONTU MOSTU …I CO PANOWIE NA TO ?….PROSZE O ODPOWIEDZ O PLANACH W TYM TEMACIE //POZDRAWIAM

    • Do Mieszkanki Woli
     Tak, pamiętamy i bądźmy dobrej myśli, bo plany mamy ambitne i będziemy je realizowali. Z drugiej strony pamiętam czas gdy był problem z transportem do Oświęcimia i nie zapomniałem o tej sprawie i nowy wójt też nie zapomniał.
     W niedalekim czasie będziemy mogli więcej powiedzieć na temat ewentualnego ” dołożenia ” godzin oraz przeanalizowania tematu przystanku na Osiedlu W2, który zlikwidował były wójt z poprzednią Radą.
     Kochani trzeba przeanalizować umowy, znaleźć kompromis i będzie dobrze nie tylko dla mieszkańców Woli ale również pozostałych mieszkańców naszej Gminy, bo Nowa Energia nie tylko walczyła o 17 ale linia 19 też była w naszych planach aby “odżyło” między innymi LO w Gilowicach poprzez dopływ uczniów od strony Brzeszcz i okolic. Także brak transportu pokazuje prawdziwe oblicze choćby naszego Technikum w Woli gdzie temat był poruszany przez p. Janka Słoninkę
     Pozdrawiam

     • Gdyby się wam udało przedłużyc linię nr 19 oświęcimskiego MZK, to by było super, bo gmina Miedźna zyskałaby transport gminny na odcinku Wola – Gilowice – Góra – granica gminy/powiatu/województwa.
      Nie wszyscy są zmotoryzowani, tacy np. starsi ludzie z Góry mogliby przyjechać na Wolę na zakupy, do dentysty czy do lekarza, a nie tak jak obecnie, co mają do wyboru busa na trasie Pszczyna – Brzeszcze (Jawiszowice PKP), co to kursuje tylko w dni robocze.
      Na chwilę obecną z Woli do Góry trzeba jechać z przesiadką w Miedźnej – z jednego busa a la ukrainska marszutka do drugiego.

      Byłby także możliwy dojazd do Oświęcimia z przesiadką w Brzeszczach, zawsze to więcej możliwości dojazdu, niż obecne skromne 4 kursy przez Harmęże.

      Powodzenia.

     • Szok na Woli da się jak się tylko chce -no proszę ulica ozdobiona ,GOK oświetlony ,DA SIĘ DA SIĘ ,trzeba tylko chcieć ,a nie odkładać na urlop.Co teraz ci z starego betonu ,którzy tak bronili bogusia woda w ustach!!!!.Myślę że to dopiero początek dobrych zmian .Nie od razu Kraków zbudowano ,przez 20 lat zaniedbywania, zanim to ruszy trochę potrwa.Mimo to życzę już POWODZENIA!!!!!!!!!!

 6. Tak, drogie Panie Z GOK widzicie? Można zorganizować imprezę dla dzieci bez biletów dzielenia czy zarabiania na maluchach? Widać można tych trzeba chcieć a nie tylko opowiadać, no ale jak się stawia własne przyjemności na pierwszym miejscu i organizuje się w mikołaja imprezę z pewnością nie dla dzieciaków to wiadomo ze te trzeba jakoś zbyć odbębnić czy odhaczyć. Panie Wójcie niech pan te towarzystwo GOKowskie zagonić do normalnej pracy bo dotychczas to same królewny tam siedzą. Mam nadziej ze na pierwszej stronie Gminnych będzie “Tak się bawiliśmy w Mikołaja” i Wasza imprezka GOKowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.