Mobilny Punkt Szczepień w Gminie Miedźna

6

W niedzielę 29 sierpnia 2021 r. podczas uroczystości dożynkowych na parkingu obok Gminnego Publicznego Przedszkola w Miedźnej powstanie mobilny punkt szczepień przeciwko COVID-19.

Punkt będzie obsługiwał wszystkich chętnych w godzinach od 14.00 do 18.00.

Na mieszkańców czekać będą jednodawkowe szczepionki Johnson&Johnson oraz dwudawkowe Pfizer (drugą dawkę będzie można przyjąć w dowolnym innym punkcie).

Zaszczepić będzie można się bez wcześniejszych zapisów czy rejestracji – wystarczy tylko przyjść i mieć ze sobą dowód osobisty.

Punkt szczepień powstanie przy współpracy Pani Starosty Pszczyńskiej oraz przy wsparciu Szpitala Powiatowego w Pszczynie.

6 KOMENTARZE

 1. No ale gmina może dziać prewencyjne przynajmniej w zakresie w którym jest kompetentna. I o ile imprezę masowa jaka są dożynki można zorganizować w reżimie sanitarnym czyli maseczki dystans pod namiotem na ławkach czy plexa dla sprzedawców ( myślicie ze coś będzie?) to tu się jeszcze organizuje koncert który przyciągnie masę ludzi i nikt na tym nie będzie panował. Na dokładkę ta rzesza już zainfekowanych ludzi ruszy w rajdzie rowerowym generując nowe ogniska zakażeń. z jednej gmina robi zdalne konferencje, zamyka urząd, jakieś dziwne dzwonki żeby się tam dostać, rozsiadają się po całej sali konferencyjnej na sesjach zebraniach w maseczkach czy praca zdalna a tu masówka całkowity brak logiki w działaniu i odpowiedzialności za swoje działania. Moim zdaniem te ognisko zakażeń które wybuchnie w gminie Miedźna a wybuchnie bierze pełna odpowiedzialność gmina.

 2. Ale nikt nikogo nie zmusza do szczepien i od kiedy ktokolwiek ma odpowiadac za powikłania po szczepieniu i to jeszcze z gminy no chore nie chcesz nie szczep sie tylko jak zachorujesz to gdzie bedziesz szukał winnego tez w Gminie

  • Przecież wyszczepienie nie chroni cię przed zachorowaniem. Nie wiedziałaś? Wg racjonalizatorów masz wtedy łagodniejszy przebieg choroby. O ile łagodniejszy – już nie powiedzą.

  • Żadnej.
   Producent nie bierze odpowiedzialności, firmy ubezpieczeniowe nie, rząd nie – a wójt ma brać? Co Ci ten wójt czy starosta zawinił?
   Oni tylko kłapią to, co warto kłapać, żeby się stołka trzymać. W razie lipy usłyszysz, że szczepienie było dobrowolne i sam sobie jesteś winien.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.