Nadwiślan wygrywa w Kołobrzegu! Worek z bramkami otworzył się w końcówce spotkania

2

nadwislan kolobrzeg

Nadwiślan Góra wygrał z Kotwicą Kołobrzeg 2:0. Worek z bramkami otworzył się zaledwie kilka minut przed końcem spotkania. Podopieczni Adama Noconia wywożą znad morza cenne 3 punkty!

W pierwszej połowie nieznacznie dominowali gospodarze. Żadnej z drużyn nie udało się jednak zdobyć gola i po 45 minutach na tablicy wyników było 0:0.

Kibice długo musieli czekać na bramki – padły dopiero kilka minut przed końcem spotkania. W 86. minucie gola strzelił Łukasz Małkowski, a zaledwie 2 minuty później – po fenomenalnym strzale z rzutu rożnego – Damian Furczyk.

Zmiany w drużynie Adama Noconia:
– 45′ Dawid Kaszok zastąpił Łukasza Szędzielarza
– 63′ Damian Furczyk zastąpił Dawida Ogrockiego
– 75′ Adam Setla zastąpił Kasparsa Svarupsa
– 92′ Mateusz Skrobol zastąpił Tomasza Matyska

Nadwiślan Góra ma na koncie 10 punktów. Kolejnym rywalem Biało-Niebieskich będzie Puszcza Niepołomice. Ten mecz już w niedzielę, 28 września na stadionie im. Józefa Waliczka w Górze. Początek o godz. 16.00.