“Niedziela po naszymu” z telewizją TVT

0

Niedziela po naszymu to koncert życzeń w gwarze śląskiej emitowany na na antenie Telewizji TVT w każdą niedzielę. Nasi Widzowie przesyłają do nas zamówienia na życzenia dla najbliższych, które czytane są przez sympatycznych i znanych w lokalnym środowisku prowadzących m.in. Leszka Filca, Andrzeja Kocybę ( Kapela ze Śląska im. Józefa Poloka). W trakcie programu. Życzenia przeplatane są piosenkami najlepszych śląskich wykonawców.

Jednocześnie zachęcamy do wyszukania w Państwa odbiornikach, regionalnej stacji TVT, w której znajdo Państwo najświeższe informacje z regionu, relacje z lokalnych wydarzeń, rozrywkę po noszymu i wiele wiele więcej.

Telewizja Regionalna TVT na Śląsku obecna jest od dziesięciu lat. Początkowo program dostępny był za pomocą telewizji naziemnej analogowej oraz w telewizjach kablowych.

Od 1 stycznia 2014 roku Telewizja TVT stała się pierwszym w Polsce operatorem multipleksu lokalnego L2. Dzięki naziemnemu sygnałowi cyfrowemu program dociera do ponad 3,5 mln  mieszkańców regionu śląskiego, którzy obecnie za pomocą zwykłych domowych anten bezpłatnie mogą oglądać nasz program. Program TVT rozpowszechniany jest nie tylko w DVB-T, ale także przez prawie wszystkich operatorów kablowych i operatorów sieci internetowych, w tym tych największych, jak UPC Polska czy Vectra S.A. Obecnie program telewizji można oglądać od Bielska- Białej do Zawiercia. Telewizja TVT swoim zasięgiem obejmuje cały Górny Śląsk, Zagłębie oraz Podbeskidzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.