Nowe ławki oraz kosze.

11

Na Ścieżce Europejskiej prowadzącej z basenu w kierunku osiedla WII wzdłuż boiska , Rada Osiedla Wola II sfinansowała ze środków własnych  zakup nowych ławek oraz koszy na śmieci. Montaż infrastruktury odbył się też własnymi silami bez zlecania jakichkolwiek prac firmą zewnętrznym a zaoszczędzone w ten sposób środki będą mogły być przeznaczone na kolejne zakupy. Podziękowania należą się Przewodniczącemu Zarządu Osiedla (sołtysowi) który poświecił sporo czasu na pozyskanie najlepszej oferty pod względem jakości oraz ceny oraz wszystkim osoba zaangażowanym w tę inwestycje.

 

Rada Osiedla planuje jeszcze w odpowiedzi na liczne wnioski i prośby mieszkańców zamontowanie  tzw. psich toalet wraz z koszami  które będą zlokalizowane w newralgicznych punktach osiedla (3 szt) wniosek w tej sprawie czeka na zatwierdzenie przez Wójta Gminy Miedźna.

 

Jeszcze w tym roku najprawdopodobniej ruszy wymiana chodnika przy ul. Lipowej środki na ten cel zostały już zabezpieczone  a decyzje o terminie realizacji podejmie  Wójt Gminy Miedźna Bogdan Tarnowski.

 

Liczymy ze nowo powstała infrastruktura będzie owocnie i długo służyć dobru mieszkańców.

11 KOMENTARZE

 1. jestem młody itp troche szalony ale alep zeby mlodzi tego nie zniszczyli nie okolali po pijaku itp prosze was o to bardzo niech to sluzy ;)) nie badzcie bydlem

 2. Ja też mówiłem o ławkach w tamtym miejscu, ale nie przyszło mi wtedy do głowy, że stawianie ławek wiąże się z wycinką tych ładnych drzew i zbudowaniem boiska. Teraz to ja mam to w nosie:)) Dalej nie ma gdzie książki poczytać. Pomysłodawca całości ma jednak widok idealny, mam nadzieję, że będzie tam często siedział.

 3. Super wkoncu mozna gdzies na spacerek i wygodnie usiąść a na w-1 to niektorym ławeczki przed blokiem przeszkadzaja i administracja usuwa szok najlepiej do lasu wynięść bo po co

  • Witam
   W świetle prawa Twój komentarz jest fałszywym pomówieniem ale zdecydowaliśmy się go opublikować z wyjaśnieniem tak aby wszyscy mieszkańcy mieli jasność sytuacji oraz aby nie narastały kolejne mity i plotki które absolutnie nie maja nic wspólnego z rzeczywistością.
   No niestety nie Radny Sikora sobie robi chodnik tylko Rada Osiedla zdecydowała o wymianie tego chodnika. Odpowiadając na resztę pytań co z pozostałymi to pozostałymi chodniki są własnością spółdzielców i są zarządzane przez Spółdzielnie Mieszkaniowa SM”Wola” Rada Osiedla zgodnie z przepisami nie może nawet 1 zl zainwestować w infrastrukturę która nie będzie zlokalizowana na jej teranie czyli terenach Gminnych.
   Co do reszty chodników koszów na śmieci śmietników proszę się pytać tych których wybraliście do Rady Nadzorczej Spółdzielni. Czyli dla jasności
   1.Adam Skotniczny – Przewodniczący Rady Nadzorczej
   2. Marian Bury – Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej
   3. Anna Kaczmarczyk – Sekretarz Rady Nadzorczej
   4. Leszek Pietrauszka – Członek Rady Nadzorczej
   5. Mikołaj Kowalski – Członek Rady Nadzorczej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.