Nowe oświetlenie w gminie Miedźna

5

Wójt Gminy Miedźna informuje, że zakończono realizację zadania pn.: „Poprawa jakości życia i ładu przestrzennego poprzez budowę oświetlenia na ulicy Cichej w Górze oraz na Osiedlu Pod Sosnami w Woli”.

 

Wykonawcą robót było wyłonione w drodze przetargu nieograniczonego Przedsiębiorstwo  Handlowo – Usługowe Michał Surmiak z siedzibą przy ul. Złote Łany 146, 43-215 Jankowice

 

W ramach inwestycji:

  • wykonano przyłącze napowietrzne oświetlenia ulicznego na ul. Cichej w Górze na dł. 200 m  obejmujące zabudowę czterech słupów z oprawami oświetlenia ulicznego.

Koszt zadania: 12.112,98 zł brutto.

  • wykonano sieć kablową niskiego napięcia oświetlenia ulicznego na Osiedlu Pod Sosnami w Woli o długości ok. 620 m wraz z zabudową szesnastu słupów. Przedmiotowa sieć wykonana została kablem ziemnym nN typu YAKY 4×35 mm2. Zadanie to obejmowało również dobudowę układu pomiaru i sterowania oświetleniem ulicznym.

Koszt zadania: 89.930,73 zł brutto.

 

 

Obie inwestycje przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa na wyżej wymienionych ulicach po zmroku.

 

 

Urząd Gminy Miedźna

5 KOMENTARZE

  1. Estetyka to sprawa względna. Jednemu się może podobać, innemu nie bardzo. Mnie podoba się średnio. Szału nie ma. Na minus wg mnie jest to, że przesadzono z ilością lamp na tak małym osiedlu. A wiadomo, że lepsze jest wrogiem dobrego.

  2. nigdy nie wnikałem i nie będę wnikał w czyjeś życie bo uważam że każdy jest kowalem swojego losu.. a poza tym to tak z ciekawości powiedzcie mi czy Wy macie wydłubane oczy że całego tego bałaganu nie widzicie??!! najlepiej zrzucić całą wine na Sołtysa.. w sklepie, na chodniku, w drode do czy z kośioła macie dość naszych gminnych włodarzy i nak…e sie, ale jak trzeba coś zmienić to każdy się boi tak jak za komuny, że dostanie kulke w łeb.. ludzie kochani wybierzcie w końcu zaufaną władzę i niech służy społeczeństwu,, wilk syty i owca cała, tylko WYBIERZCIE a nie zagłosujcie!!!!!!, bo to jest bez sensu!!.. i żyję glłęboka naadzieją że wybierzecie władze godne naszej gminy.. wspomnijcie troszke historii 🙂

  3. no nie słabcie mnie.. tylko tyle ta chora gmina była w stanie dla Was poświęcić? dla Was? największych Lizusów? no my Wolanie przynajmniej mamy oswietlenia pod dostatkiem bo lampy włączają się już o 15.30, ale komu to potrzebne to jeden Pan Bóg wie i oczywiście PODATNIK, który za to wszystko musi zapłacić pluje sobie w brode.. oj mamy włodarzy.. pogratulować to mało

    • Panie Czesławie a nie wydaje się Panu , że od tego jest Sołtys aby pilnował co sie na jego terenie dzieje?Tak sołtys siedzi na dupie i tylko sprawy dla swojej rodzinki załatwia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.