Nowy pasaż handlowy w Woli

10

Tuż obok dyscontu spożywczego “Biedronka” ma powstać nowy pasaż handlowy sieci “Czerwona Torebka”.Sieć ta nie zajmuje się sprzedażą produktów a jedynie budową boxów pod wynajem. W Woli przewidzino takich stnowisk handlowych 9 o łacznej powierzchni 533m2.

 

10 KOMENTARZE

  1. Zapomnijcie o dobrych sklepach na Woli! tu jedynie sprzedaje się żarcie itp ! Ten co ma kasę ,jedzie na zakupy do Bielska lub Katowic ,a ten co nie ma to robi zakupy na miejscu ,a dla nich nie będzie sklepu Wranglera czy H&M itd .

  2. Te pawilony czy też jak to zostało wcześniej nazwane sukiennice stoją puste, ponieważ są notorycznie okradane. Zapytajcie tamtejszych najemców jakie straty ponieśli. Co do Czerwonej Torebki to fajnie, że coś takiego powstaje, zawsze to jakieś miejsca pracy, wpływy z podatku gruntowego do budżetu gminy, ale zgadzam się też, że jakiś zakład produkcyjny by się przydał. Może uda się stworzyć takie małe tereny przemysłowe obok otaczarni czy elektrowni. Na pewno włączenie tych terenów do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej może pomóc.

  3. Tak a “sukiennce” pod Tesco straszą i śmierdzą siurami. Żadnego zakładu produkcyjnego nie budują tylko KONSUMPCJA. Szczegół polega na tym, że naród na Woli jak ubogi to nic nie kupuje, a jak ma kase to na wsi zakupów nie robi. I znowu powstanie coś co za nie długo zacznie STRASZYĆ.

  4. Tylko żeby był pomyślany z głową. Na Woli często powstają małe sklepy ale utrzymują się krótko. Szkoda żeby powstał pasaż a później straszył pustymi lokalami.

  5. fajna sprawa,może w końcu jakieś konkretne stoiska z ciuchami tam powstaną,nowe miejsca pracy oczywiście i teren zostanie dobrze zagospodarowany 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.