Nowy samochód bojowy dla OSP Gilowice

14

W dniu 4 listopada 2014r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie odbyła się uroczystość przekazania dla OSP Gilowice samochodu pożarniczego marki Mercedes.

Komendant Powiatowy PSP w Pszczynie Ireneusz Smolarek na ręce Wójta Gminy Miedźna Bogdana Taranowskiego symbolicznie przekazał samochód pożarniczy. Tym samym jednostka OSP w Gilowicach została doposażona w drugi samochód i podobnie jak pozostałe jednostki OSP w gminie Miedźna, posiada 1 samochód pożarniczy typu lekkiego oraz 1 samochód pożarniczy typu średniego.

W uroczystości przekazania samochodu udział wzięli także: Przewodniczący Rady Gminy Miedźna Stanisław Karbowy, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Stanisław Lubański, Prezes OSP Gilowice Andrzej Watoła, Gminny  Komendant OSP oraz Naczelnik OSP Gilowice Adam Tomala, Druhowie z OSP Gilowice.

Wyposażenie jednostki OSP w Gilowicach w drugi samochód pożarniczy to spełnienie wieloletnich postulatów druhów z OSP, jak również poprawa bezpieczeństwa mieszkańców naszej gminy – informuje wójt gminy Bogdan Taranowski.

źródło UG Miedźna

foto J.Nycz

auto osp gilowice

14 KOMENTARZE

  1. Gratuluję samochodu bojowego 🙂
    Zacznijmy doceniać poświęcenie i pasję OSP , wielu widzi tylko że strażacy będą paradować w nowym autku , tylko że nikt nie widzi tego że jadąc na akcje narażają swoje zdrowie i niejednokrotnie życie, jeszcze raz gratuluje i niech dobrze służy Wam Strażakom i nam mieszkańcom 🙂

  2. ciekawy jestem ile od nowego roku w gminie wzrosną podatki .cóż zabawki kosztują a chłopcy nowym samochodem będą paradować za nie swoje pieniądze .

  3. Do Mieszkańca
    Policz sobie a później wypisuj bzdury!!!!!! A jak będzie się tobie domek palił to bedziesz prosił Boga żeby tych “sześciu” strażaków przyjechało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.