Nowy Sołtys na osiedlu Wola II

5

W związku z rezygnacją z funkcji Przewodniczącego Zarządu Osiedla Wola II Pana Zbigniewa Majewskiego ,nowo wybraną osobą sprawującą tę funkcję został Pan Andrzej Biszkant.

5 KOMENTARZE

  1. Proszę nie krytykować nowego sołtysa od razu na starcie, więcej wiary w ludzi a mniej obłudy i zapatrzenia na koniec własnego nosa.Trzeba dać człowiekowi szanse.Jak są zebrania związane z wyborami do rady osiedla to przychodzi garstka osób,i tylko takich które zainteresowane są losem naszego osiedla

  2. Trzeba dać człowiekowi szanse nie oceniać go z góry, mury bloku wyglądały paskudnie były ubazgrane sprejem teraz jest ładnie pomalowane aż miło dla oka więc widać Zaangażowanie dopatrujecie się negatywów a pozytywów nikt nie dostrzega.

  3. po pierwsze dajcie czlowiekowi szanse moze cos bedzie robil dla osiedla zobaczymy a dwa wybrala go rada osiedla ktora zostala wybrana na zebraniu rady osiedla ,chyba jakos tak pewnie powinno byc

  4. Kto go wybral?? pytam sie kto? bo jak by mieli decydowac o tym mieszkancy w jego sasiedztwie to by nie byl zadnym soltysem, gowno robi, jezdzi na skladaku. glopio zagaduje i ławki usuwa, ze wszystkim ma problem, zero konstruktywnego myslenia, bierzcie przyklad z innych osiedli w innych miastach!

    • Do mieszkaniec W2
      Jak są zebrania związane z wyborami do rady osiedla to przychodzi garstka osób,i tylko takich które zainteresowane są losem naszego osiedla. Później tylko pretensje i wieczne narzekanie, że to złe tamto niedobrze. Proszę nie krytykować nowego sołtysa od razu na starcie, więcej wiary w ludzi a mniej obłudy i zapatrzenia na koniec własnego nosa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.