[VIDEO] Obchody Święta Niepodległości w Woli

7

Uroczystym koncertem Pieśni Patriotycznych i Melodii Żołnierskich w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej „Silnenzio” uczczono dzień 11 listopada w gminie Miedźna.

Zapraszamy do wysłuchania fragmentów koncertu zarejestrowanego 10 listopada w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Woli.

7 KOMENTARZE

 1. Juz nawet sam wójt zawsze chodzi w garniturze. Ale Gruszka to przesadzil. Pokazał tylko brak patriotyzmu a przede wszystkim szacunku do występujących

 2. Brawo na początku dziękuje, piękny występ oby więcej takich inicjatyw.
  I jak pięknie by było gdyby jak zawsze musi być coś ale to radni sami prowokują do dzielenia się na tym forum swymi przemyśleniami. Mianowicie Radny Gruszka v-ce przewodniczący RGM zasiadający w pierwszym rzędzie przybył ubrany w dres na koncert obchodów Święta Narodowego, to jest mym zdaniem już nie brak gustu ale brak szacunku do samego Święta, artystów, oraz nas mieszkańców i przybyłych gości.

  • ok.. masz pełne prawo wypowiadać swoje zdanie, ale staraj się być obiektywnym.. znając życie, to ten kto to pisał ma sporo nagrabione w życiorysie.. ale nie wnikajmy w szczegóły.. skoro chcecie zlinczować pana Gruszkę to ja będę ZA!!! tylko powiedźcie mi za co? za to że nie miał krawata? kapelmistrz też nie miał.. za to że nie miał marynarki? no dobra to zlinczujcie jeszcze przynajmniej 20 osób z sali, którzy też nie mieli marynarek.. śmiechu warte.. nie trzeba bomby atomowej, sami się zabijecie własną nienawiścią 🙂

 3. dziękuje Ci Piotrze za łyk święconej Polskiej wody
  na umysł zdolny i młody
  tylko z taką nutą poczujemy się Polakami
  a nie ruskimi czy niemieckimi pachołkami
  Piotrze niech Twoja orkiestra gra
  poczucie polskości Wolanom niech da
  bo pięknie posłuchać jak nasi dziadowie walczyli
  po to byśmy dziś się po polsku radośnie weselili
  zasiane patriotyczne ziarno Piotrze przez Ciebie
  niech się rozkrzewi i prowadzi do radości siebie
  niech następne pokolenia z tego ziarna skorzystają
  i patriotycznym gestem na świecie Polskę wysławiają .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.