Obrady XLVII sesji Rady Gminy Miedźna – retransmisja

5

Portal Wolanie.INFO zaprasza na retransmisje z  obrad XLVII sesji Rady Gminy Miedźna, która odbyła się we wtorek,  27 lutego 2018r.

Tematy poruszane podczas sesji:

– Burza wokół zasad naboru do programu fotowoltaiki

– Sprawozdanie z zebrania OSP Wola

– Są badania zanieczyszczenia powietrza i norm hałasu w Woli, mimo iż wójt twierdził ze takich nie ma. Wyniki są negatywne.


 

Tematem obrad sesji było: „Podejmowanie uchwał”

Porządek obrad XLVII sesji Rady Gminy Miedźna:

 1. Otwarcie XLVII sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
 2. Ustalenie porządku obrad XLVII sesji.
 3. Przyjęcie protokołu z sesji XLVI z dnia 30 stycznia 2018r.
 4. Informacja Wójta Gminy z prowadzonych prac oraz realizacji zadań inwestycyjnych w gminie Miedźna.
 5. Interpelacje i zapytania radnych.
 6. Omówienie i podjęcie uchwał:
 • Projekt A/47 w sprawie zmiany uchwały Nr XLIV/254/2017 Rady Gminy Miedźna z dnia 28 grudnia 2017 roku w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miedźna na lata 2018 – 2022.
 • Projekt B/47 w sprawie zmiany uchwały Nr XLIV/255/2017 Rady Gminy Miedźna z dnia 28 grudnia 2017 r. w sprawie budżetu gminy Miedźna na rok 2018.
 • Projekt C/47 w sprawie zmiany uchwały Nr XLV/272/2018 Rady Gminy Miedźna z dnia 12 stycznia 2018 r. w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Pszczyńskiemu.
 • Projekt D/47 w sprawie zaciągnięcia pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.
 • Projekt E/47 w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Miedźna w 2018 rok.
 • Projekt F/47 w sprawie zmiany załącznika nr 1, załącznika nr 2 oraz załącznika nr 3 do Uchwały Nr XXXIV/187/2017 Rady Gminy Miedźna z dnia 14 lutego 2017 r. w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego.
 • Projekt G/47 w sprawie przyjęcia regulaminu określającego rodzaje świadczeń przyznawanych w ramach pomocy zdrowotnej dla nauczycieli korzystających z opieki zdrowotnej oraz warunki i sposób przyznawania tych świadczeń.
 1. Odpowiedzi na zgłoszone interpelacje i zapytania radnych.
 2. Wolne wnioski.
 3. Zamknięcie obrad XLVII sesji.

5 KOMENTARZE

 1. I co Panie Przewodniczący znalazły sie wnioski ? Aaa podobno nie było… Czy burdel w gminie a może problemy z pamięcią… Chyba jednak czas zmian i pakowania się

 2. Teraz OSP Miedzna zlozyla wniosek o auto i bedzie sie dalo zrobic korekty w budrzecie, a Wola wszystko po terminie skladala, Panie Lubanski u Panie Wojcie jestescie zwyklymi oszustami, oby te wybory wygral pan S.

 3. Bo lud go wybrał. On nic nie musi umieć, wystarczy że kandydował (z własnej woli) a wyborcy skazali go na cztery lata sukcesu. Wielki dziennikarz Tomasz Lis powiedział w telewizji “Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje…(..)”

 4. Mam prośbę, czy na sesji można zadawać pytania i odpowiedzi do mikrofonu…
  Ludzie chcieli by słyszeć co się na gminie dzieje…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.