Odpowiedzą za robój

3

Pszczyńscy kryminalni ustalili i zatrzymali dwóch mieszkańców Woli, którym zarzuca się rozbój. Mężczyźni wpadli po kilkunastu dniach intensywnych poszukiwań. Po tym, jak zaatakowali i okradli 17- latka z Brzeszcz, mogą teraz spodziewać się nawet 12- letniego pobytu w więzieniu.

 

Do zdarzenia doszło 17 września. Na ulicy Słonecznej w Woli dwóch nieznanych wówczas sprawców napadło na nastolatka siedzącego na ławce. Napastnicy pobili brzeszczanina, a następnie zabrali mu telefon i uciekli z miejsca zdarzenia. Telefon należący do pokrzywdzonego sprzedali jeszcze tego samego dnia. Tylko kilka dni zajęło kryminalnym ustalenie sprawców rozboju. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Woli w wieku 21 i 22 lat. W czasie prowadzonych czynności policjanci odzyskali skradziony łup. Zatrzymani przyznali się do zarzucanego im czynu. Swoje postępowanie tłumaczyli potrzebą zdobycia pieniędzy oraz tym, że tego dnia wypili za dużo piwa. Jeszcze dzisiaj, o ich losie zadecyduje prokurator.

źródło KPP Pszczyna

3 KOMENTARZE

  1. sądząc po wieku, to “era gimnazjum” więc to wszystko tłumaczy. reforma szkolnictwa, która totalnie wpłynęła na destrukcyjne zachowanie młodzieży. w głowach im tylko picie, bicie i jazda samochodem bez opamiętania, czyli totalne DNO. oto do czego prowadzą beznadzieje reformy naszych rządzących.

  2. Brawo dla Policji! Miejsce bandytów jest za kratami! Jeżeli ktoś nie potrafi dostosować się do normalnego życia w społeczeństwie to niech liczy się z tym ,że nie ma tu dla niego miejsca!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.