Odpust w parafii Matki Boskiej Piekarskiej oraz Festyn Rodzinny w Woli

19

W ubiegłą niedzielę obchodziliśmy w naszej parafii Uroczystość Odpustową ku czci Matki Boskiej Piekarskiej patronki naszego kościoła. Podczas uroczystej sumy odpustowej dziękowaliśmy Panu Bogu przez wstawiennictwo naszej patroni za wszelkie łaski, które na nas spływają dzięki jej orędownictwu. Po uroczystej mszy odpustowej wierni uczestniczyli w  procesji euforycznej wokół parafii, na najmłodszych czekały odpustowe stragany pełne słodkości oraz zabawek. Po południu natomiast zorganizowano cieszący się bardzo dużą popularnością piknik rodzinny, podczas którego odwiedzili go strażacy oraz policjanci z duma prezentując swoje pojazdy oraz sprzęt specjalistyczny. Było ognisko, pieczenie kiełbasek, wspaniałe i pyszne  ciasta upieczone przez parafianki, oraz zabawy i gry. Wszystko to można  zobaczyć na stronach oficjalnej galerii.

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej galerii Parafii Matki Boskiej Piekarskiej

19 KOMENTARZE

  • Do “ona”-jestem katoliczką,poczytaj uważnie moje posty a potem pisz,widać nie warto nic pisać jak niektórzy niekumają. Dałam tylko przykład braku ogłoszeń a niektórzy uczepili się tego jak …. . Chodziło mi o stronę z prawdziwego zdarzenia ale ponoć takowa wkrótce będzie. Jeszcze raz napiszę ,żebyś pojęła-wiem kiedy są nabożeństwa bo nigdy Mszy Św.nie opuszczam.Jasno napisałam-jaśniej się nie da.

   • Intencje czytane są w kościele, tak by osoby starsze były z nimi na bieżąco. Osoby młode mogą śmiało przespacerować się pod kościół w celu przeczytania intencji i ogłoszeń 😉

    • Do “ona” jak ty nic nie rozumiesz,chodzę i ksiądz czyta wszystkie ogłoszenia i nie tylko dla starszych tylko dla ogółu. Nie trzeba urządzać spaceru pod kościół tylko regularnie uczestniczyć w nabożeństwach, co akurat czynię. Sens mojego postu był inny, miałam na mysli ogłoszenia,statystyki itd. jak choćby na stronie internetowej parafii w Chełmie Śląskim. Pomyśl a potem pisz -kłania się brak czytania ze zrozumieniem.Skończ już to pisanie bo to nudne się staje.

     • Masz rozdwojenie jaźni czy jak? Najpierw piszesz ” Kiedyś były ogłoszenia-teraz cisza. “. Skoro zaczynasz pisać to napisz dokładnie o co Ci chodzi, a dopiero później pisz, że nie czytam ze zrozumieniem 😉 A skoro tak Ci zależy na stornie internetowej parafii, to idź do księdza i to Ty bądź administratorem strony, skoro chcesz by informacje były tam uzupełniane na bieżąco. A, że się tak zapytam po co ludziom niewierzącym strona naszej parafii? Bo nie bardzo rozumiem … skoro są niewierzący to nie potrzebują informacji na temat ogłoszeń, intencji mszalnych, statystyk, itd.

       • Skoro już zeszłaś na tak niski poziom to zejdę do Twojego i powiem ” przykro mi, że do końca życia będziesz chora “. Ktoś Ci napisał prawdę, a Ty wypisujesz głupoty na poziomie nastolatka oO
        Nie chciałam nikogo obrażać, ale pisząc, że ludzie niewierzący też potrzebują wiadomości z parafii to było głupie, uwierz 😉

        • To ty tak napisałaś bo tak myslałaś.że ja jestem niewierząca.Nigdzie nie pisałam ,że niewierzacy potrzebują ogłoszeń tym bardziej ,że i ja ich niepotrzebuję. Poczytaj uważnie wszystkie moje posty to zrozumiesz-nie jestem chora a forum to nie pisanina między dwoma osobami i odpieranie ataków, więc w tym momencie kończą jako mądrzejsza od ciebie. Od samego początku chciałam tylko strony z prawdziwego zdarzenia, a traktowano mnie jak osobę niewierzącą lub nie praktykująca katoliczkę. Ze zwrócenia uwagi na stronę parafii zeszliśmy na ocenę mojej osoby pod kątem wyznania jak i stanu psychicznego. W tym momencie kończę choćbyś nie wiem co napisała.

 1. Wielkie podziękowania dla ks.Proboszcza ks.Wikarego za wspaniałą
  inicjatywę oraz dla wszystkich którzy się przyczynili do tak wspaniale
  zorganizowanego festynu rodzinnego.Pomysł był rewelacyjny pogoda tez dopisała było dużo atrakcji można było usiąść napić się kawy i spokojnie porozmawiać wielkie ukłony w stronę naszych księży sa rewelacyjni w naszej parafii .

 2. Pytanie nie na temat ale czy ktoś wie dlaczego nagle zaczęto wycinać tyle drzew w lesie na W2? czy ma to coś wspólnego z drogą S1…?

 3. Wielki szacunek dla Naszych Księży dzięki ich inicjatywie w naszej
  Parafi był super festyn rodzinny masa ludzi świadczy o tym że było to
  cos wspaniałego dzięki wszystkim którzy sie do tego przyczynili
  parafianka

 4. Tak swoją drogą wstydź się ‘romku’ pewnie katoliku sądząc po tonie
  twojego złosliwego komentarza. Teraz pomyśl o innych niekoniecznie
  wierzących lub z innej niż moja czy twoja katolicka wiara-pewnie by tak
  złośliwie nie napisali.Psujesz dobre imię katolików.Ile tu postawić
  wykrzykników?

 5. Do “romek” nie pisz,żebym zaczęła chodzić do kościoła jak nie wiesz
  czy chodzę.Nie muszę ci się tłumaczyć ,ale ,żeby zaspokoić twoją
  ciekawośc napiszę-chodzę tak jak należy a i w tygodniu czasem. Problem
  w tym ,ze ty z kolei nie widziałeś żadnej strony internetowej innej
  parafii i dlatego nie pojąłeś sensu mojego postu. jedynie co to
  potrafisz uogólniać,ktoś pisze ,że nie ma ogłoszeń to ty startujesz
  ,że chodzi w kratkę lub wcale. Pomyśl a nie obrażaj. Jak już strona
  istnieje to powinna to być strona z prawdziwego zdarzenia.

 6. Wielkie podziekowania dla ks.Proboszcza ks.Wikarego za wspaniałą
  inicjatywę oraz dla wszystkich którzy sie przyczynili do tak wspaniale
  zorganizownego festynu rodzinnego było suuuper dużo ludzi dzieci atrakcji
  czegoś takiego jeszcze w parafi nie było więc wielki szacunek super
  pomysł parafianka

 7. Przydałaby się internetowa strona naszej parafii, ale nie taka jak jest
  teraz, że nic tam właściwie nie ma.Kiedyś były ogłoszenia-teraz
  cisza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.