Ognisko na pożegnanie ferii

8

Ferie w woj. Śląskim dobiegły końca w tym roku było przygotowanych sporo atrakcji przez placówki kulturalne,  sportowe, rady osiedli i parafie. Jedną z nich było ognisko połączone z pieczeniem kiełbasy które przygotowała Rada Osiedla Wola II wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Miedznej o/ Świetlica W II.

Dosyć niespodziewaną dodatkową atrakcją był bardzo nisko przelatujący samolot transportowy który wzbudził wiele emocji wśród zgromadzonych.

Tym samym Rada Osiedla pragnie podziękować wszystkim osobom które się przyczyniły do zorganizowania tej imprezy a w szczególności leśniczemu panu Wojciechowi Wyleżuch za przekazane nieodpłatnie drewno na ognisko, jak również okazałej choinki na święta  Bożego Narodzenia. Bożonarodzeniowe drzewko stanęło obok  Gminnego Przedszkola nr 1.

8 KOMENTARZE

 1. Widze że nikt wam nie dogodzi .Zawsze można powiedzieć wina TUSKA . Ale nie ma co się przejmołwać za chwile Tłusty czwartek .

 2. Super w końcu jakaś atrakcja!

  PS
  Zgodnie z nową dyrektywą Unii Europejskiej w kiełbasie praktycznie nie ma mięsa więc zdecydowanie w piątek ją można spożywać 🙂 co innego jak był by serwowany karczuś hehe :p

  • Nie ważne jest, czy ta kiełbasa jest z mięsa, czy z drobiu bo moim zdaniem jest to kiełbasa przedwyborcza. Zbliżają się wybory do Rady Gminy i co niektórzy muszą się uaktywnić w jakiś sposób, że coś robią na rzecz mieszkańców a za niedługo stworzą Komitet Wyborczy i umieszczą się na pierwszych miejscach na liście. Co niektórzy przyzwyczaili się do pełnienia takich funkcji i czerpania z tego tytułu profitów. Dla takich osób nieważne jest, czy to post, czy nie post – ważne są ich interesy.

  • Z tego co można zaobserwować na zdjęciach można wywnioskować – pogoda była ładna, bardzo dużo kiełbasy tylko frekwencja naszych milusińskich była bardzo mała. Gdzie z tego wszystkiego kiełbasa się podziała. Organizatorzy są bardzo zadowoleni, że impreza się udała, mieli atrakcje bo maszyna wojskowa na niebie się ukazała. Jak wynika z powyższego mieliśmy i też radnego. Wybory już za niedługo.

 3. A co to post jest? ksindza się zapytaj kiedy zakaz jedzenie wusztu jest – powie ci w adwent i wielki post. Także spokojnie oplerka czy innego parówczaka wcinać na koniec ferii mogą!

  Kulig powiadasz, a jak na w2 mają go niby zrobić tam nikt kunia nima, traktora takoż – może który z gospodorzy by taką oddolną incjaywę wykazał – może pan by kogoś naraił z kuniem tudzież traktorem, bajtle miały by radoche…

 4. a co Farorze na to że w piątek i kiełbasa.. wypowiedzieli sie już? 🙂 a prawdiwą atrakcją byłby dopiero kulig a później ognisko

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.