Orszak Trzech Króli

53

Po raz pierwszy w historii ulicami Woli przeszedł Orszak Trzech Króli. Zapraszamy do NASZEJ Galerii zdjęć.

Więcej foto &Video już niebawem

53 KOMENTARZE

 1. Gdyby wójt za 20 lat zbudował krainę miodem i mlekiem płynącą byłby fenomenem na skalę conajmniej europejską.. P.Słoninka i P.Banaś też jej nie zbudują mimo ,że o tym zapewniają.Poza krytyką mogą czymś się pochwalić?Naiwnych nie sieją…

  • I tak przez 20lat budował to co teraz widać: niezgodę, byle skłócić, nie będą ze sobą rozmawiać nie będą mi zagrażać, straszyć że nikt inny sobie nie poradzi, każdy będzie zły i krzywda się stanie w krainie już mlekiem i miodem płynącej. Każdy kto nawet przypuszczalnie mógłby zagrozić jedynie słusznej władzy musi zostać wyeliminowany, najlepiej w męczarniach-by był przestrogą dla każdego następnego co chciałby swoje zdanie wyrazić. Oczywiście może powiedzieć co myśli ale muszą to być tylko pochwały i zachwyty. Musi się jeszcze przedrzeć przez najeżone kolcami szeregi już przyjętych do grona najwierniejszych absolutnie poddanych i uważać kto po drodze rzuca pod nogi przeszkody (tych też najpierw trzeba obłaskawić i pochwalać ich nieskończoną mądrość). Na dworze nie może być przecież żadnego zagrożenia dla władcy. Korona królów jest jedna a władca najlepiej wie czego trzeba poddanym by ni próbowali władzy podstępnie obalić.

  • obaj wymienieni biją na głowę tym czym mogą się pochwalić w porównaniu z twoim guru, kiedy ten jeszcze stołka swoim siedzeniem nie przysiadł. Jakie to miał zasługi zanim się wrył, hę? Żałość ogarnia ba takie bzdury jakie piszą tacy jak ty

 2. Jak się władza zmieni to chyba konwalie będą rosły po chodnikach….haha, jedni na drugich tylko krytykować…jak czytam te komentarze pod wszystkimi postami to tylko na wójta… ludzie tylko narzekać

  • Edziu myślę że jak by był dobry gospodarz to przez te lata (20 lat ) powinny rosnąć róże na chodnikach, a nie tylko konwalie.Wójt niczego nie robi za darmo chciałbym ,dostać tyle co dostał Wójt za urlop.

  • A może Pan Edek nam pomoże w transporcie do Oświęcimia w jakiś sposób może się zaangażować. Panie Edku kiedy remont mostu bo nikt nic nie wie A widać że firma dalej nie gromadzi materiału na remont.

   • Jakoś dziwnie te złośliwe komentarze pisane tu od 8 lat nie przekładają się na wyniki wyborów. Wręcz przeciwnie… Działają terapeutycznie pozwalając poczuć się kimś ważnym.

    • Zauważ ile głosów zabrakło żeby była II tura. Ludzie budzą się powoli. Kłamstwa i kalumnie z czasem się same poodkrywały. Coraz trudniej będzie na nich budować ponowną pomyślność.

    • Właśnie dlatego jest obowiązkowa dla niego lektura, nie może przestać i nakazuje czytać innym a potem w coraz szerszych kręgach to omawiają. Krąg jest doskonale dobrany aby mówił to czego się oczekuje. I o to właśnie chodzi. Edek, Edek skąd ja cię znam…

  • szanuj sobie kogo tam chcesz. U mnie nie ma za grosz szacunku. Ale żeby panie z goku mieszać do tego człowieka to wstyd. Przestańcie z tych kobiet robić parawan!

   • ojejku Ciebie też tak w pracy szanują za nic nie robienie,czlowieku Pani Asia to prawa reka wojta od lat na krzeselku bez zmian ,dom kultury 15 etetów w tym Dwie panie sprzątaczki i konserwator oczywiscie ,a kultura w gminie Kuleje na maxa,porownaj z innymi gminnymi ośrodkami kultury to siee zdziwisz ! !

    • Konserwator ??? ze co to chyba jakieś jaja od roku tak już w zeszłym roku na WOSP w Centrum kultury był rozsypujący się murek i barierki i płot i co do dziś tak stoi i straszy, widać strasznie musi być zawalony robotą ten konserwator. No chyba ze co innego konserwuje…

     • Hm dobrze, że istnieje FUNDUSZ SOŁECKI gdzie zwykli mieszkańcy swojego SOŁECTWA mogą zadecydować na co wydać skromne 33 tysiące. Ponad 18 lat za sterami tonącego statku wójt Taranowski nie dostrzegł remontu obejścia wokół CENTRUM KULTURY, tak więc w sposób kulturalny mieszkańcy Osiedla WI zagłosowali w 2017 roku aby 23 tysiące złotych przeznaczyć na remont ogrodzenia a resztę ma sfinansować Gmina Miedźna. Wójcie jak Cię widzą tak Cię piszą !!! Do roboty i schody również do Centrum Kultury wyremontować aż wstyd pokazać to mieszkańcom podczas WOŚP w styczniu – przyjadą mieszkańcy z innych miejscowości niech zobaczą jakiego mamy wójta.

      • Łukasz dobrze napisał bo kiedyś sołtys Nelwc czy Starzec przynosili z góry od wójta narzucone wydatki i pozostali członkowie rady to akceptowali i tak to kiedyś wyglądało. Sołtysi nie mieli nic do gadania bo wójtowi się nie sprzeciwią. I teraz wychodzą lata zaniedbań na Osiedlu WI, bo grunty nie przejęte, lampy nie świeca, dziury w drogach osiedlowych, trawa nie skażona i tak dalej.
       Łukasz słusznie pisze lecz ma wielu wrogów w elektoriacie wójta bo się Łukasza i p. Słoninki boją gdy dojdą do władzy.

     • chyba faktycznie zajmuje się konserwacją czegoś innego, a kto odpowiada za koszenie i podcinanie chinek pod centrum kultury ? Parkingowego nie ma gdzie sołtys Nelec, nie ma piły aby choinki podciąć ? Na WII mamy dobrego gospodarza aż tak dobrego że mu wójt chciał kosiarkę traktorek zabrać nie wiem czy już sołtys z WII oddał sprzęt koszący do gminy ?

 3. Każdy widzi co chce widzieć ale jeśli czytam takie komentarze że ktoś się lansuje uczestniczą w orszaku to powiem jak w ewangieli obludnicy

 4. zgadzam się jola w2 z tobą mają inteligencję nie z tej ziemi to chyba od nich dobra zmiana.GRATULACJE DLA PANA WÓJTA ABY TAK DALEJ JEST OK.

  • Cóż. Twoja inteligencja na tym bałwochwalczym wpisie odkryła się w całości. Smutne do czego niektórym służy demonstracja wiary. Szok i niedowierzanie.

 5. ta relacja nie potrzebuje komentarzy ,byłem widziałem,doceniam można to kontynuowwać za rok ,za duzo nipotrzebnych komentarzy i zlosliwosci !!!

 6. Świetna inicjatywa.Dobrze dopracowane.Ludzie spadnijcie na ziemie.Nic nie ma źle, orszak zorganizowany to hrabiny sie ruszyły. BEZ PRZESADY.Cieszmy sie że coś się dzieje. WÓJTA sie czepiacie to co nie mógł przyjść na orszak…kazdy mógł niezależnie gdzie mieszka.

 7. Brawo hrabiny z GOK sie zorganizowały tak sie tu podniecacie gdzie w innych gminach od kilku lat normą jest. Widać statek tonie to pokazowy orszak z władzą trzeba pokazać i odpowiednia premia będzie.

 8. Bardzo fajnie przygotowany i zorganizowany orszak Trzech Króli. Mnóstwo ludzi i tych starszych i tych młodszych. Jedyny minus to nagłośnienie! Trzeszczący, urywający się głos w głośniku.

  • Dibrze że to napisałeś. Jak widać nie chodzi o to, żeby się pomodlić ale o widowisko i wyścig kto gorliwiej się zaprezentuje. Są mądrzejsi jak widać niż twój Pan, sługo marny. Jest przysłowie, klęczy przed figurą, diabła ma za skórą. Do kogo pasuje?

  • Bolo uszanuj czas, miejsce i nie prowokuj gdy mieszkańcy cieszą się historycznym ORSZAKIEM Trzech Króli.
   Bolo zepsułeś wszystko barani łbie bogdana

 9. piekny orszak 3 Kroli szedl masa ludzi dzieci wspaniale że cos takiego ma miejsce w Woli koncert piekny przedstawienie a rejonizacji ludzi chodzacych do kosciola nie ma dajcie juz spokoj temu Taranowskiemu

  • Masz racje uczestniku orszaku! Poza tym każdy kiedyś za swoje słowa zapłaci. Szacun dla organizatorów i wszystkich uczestników orszaku. Było to piękne wyznanie wiary! Mam nadzieję że za rok orszak znów się odbędzie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.