Ostatnie testy otaczarni.

9

Od jakiegoś czasu nad Wolą góruje nowa budowala, są to zbiorniki nowej otaczarni która powsatała na terenie byłego boiska sportowego. Aktualnie trwają już ostatnie testy przed uruchomieniem i oddaniem inwestycji do eksplatacji.

9 KOMENTARZE

    • Smierdzi a na pewno nie pachnie i na pewno bedzie jeszcze bardziej nowa otaczarnia da NAM ZNAĆ O SOBIE , dzis wiatr jest słaby i niewieje z asfaltowni na osiedle a smiedzi mimo zapewnień naszych władz że NIC nie będzie smierdzieć, a co będzie jak wiatr zawieje z tamtąd a i ruszy budowa trasy S1 asfalt bedzie produkowany w dzien i noc 24/24 więc o jakimkolwiek otwarciu okna można zapomnieć. Kolejna sprawa po kontenerach za którą Naszym radnym i wladzą podziękujmy przy nastepnych wyborach. A otaczarnia no cóż juz jest i nikt jej nie zdemontuje … wiec bedzie smrodzić brudzić itd na protesty byl czas jak widomo było ze boisko bedzie zagospodarowane pod otaczarnie teraz juz nic sie nie zdziala

    • Ty to nazywaszs smrodem (śmiech) przechodziłem godzine temu obok i wcale żle nie “pachnie” w porównaniu ze zrzutem obornika na pola obok osiedla, a przy blokach wogole nie czułem zapaszku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.