Pierwsze ofiary komunikacyjnego chaosu w Woli

14

Dziś w godzinach dopołudniowych doszło do groźnego wypadku na ulicy Międzyrzeckiej w Woli. Pojazd poruszający się objazdem, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu jadącemu  ulica Międzyrzecką. Sprawca wypadku tłumaczył się brakiem oznakowania objazdów, zmian organizacji ruchu oraz całkowitą dezorganizacja ruchy w Woli. 4 osoby odwieziono do szpitala.

 

14 KOMENTARZE

  1. Panowie, Co ma wspólnego wypadek drogowy z objazdem w miejscu jego zaistnienia. Gdyby każdy z uczestników tego zdarzenia zachowywał się zgodnie z obowiązującymi przepisami nie miało prawa dojść do tego zdarzenia. Więc kierowcy posypcie głową popiołem , przestańcie szaleć w sposób niekontrolowany a wszystko nawet przy tylu robotach drogowych, oznakowanych czy nie oznakowanych objazdach będzie się kończyć dobrze. najbardziej obawiam się czasu kiedy te wszystkie roboty się zakończą, a Policje natychmiast nie utemperuje zapędów młodzieży za kółkiem. Obym nie był złym prorokiem !!!!!!!!

  2. Po co tyle szumu, chaos z remontem i tyle ale m a ja naprawić lipowa i tyle panie wojcie i po ten asfalt na chodnik szpec pan swoje podwórko a nie wolański krajobraz

  3. Nie żebym broniła człowieka, bo wiadomo tam znaki były jak się patrzy. Tyle że przez ostatnie kilka tygodni np. na skrzyżowaniu przy cmentarzu nie było żadnego znaku, który nakazywał nagłe wjeżdżanie na pas przeciwny a innego wyjścia nie było. Był też zakaz ruchu na Gilowice podczas gdy droga była już skończona i ludzie pomimo znaku jeździli tamtędy itp. Człowiek jak przejedzie przez wieś przez ten remont cud oznakowany to rzeczywiście może zwątpić czy dany znak jest ważny czy też nie.

  4. Dożywotnie zabranie prawka dożywotni zakaz poruszania się pojazdami i jedno śladami a jak ma daleko do roboty to niech się zwolni i szuka po śmietnikach na życie bo komuś mógł go wczoraj odebrać debil

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.