Pierwszy na liście nietrzeźwych kierowców- 2019, niestety w Górze

2

Jako pierwszy na liście nietrzeźwych kierowców- 2019 w powiecie pszczyńskim zapisał się kierowca volkswagena. Tuż po północy, mieszkaniec Oświęcimia wpadł w ręce pszczyńskiej drogówki z wynikiem prawie 1,5 promila. Właściciel passata musiał pożegnać się ze swoim prawem jazdy, podobnie jak inni kierowcy, którzy w święta usiedli po „kielichu” za „kółkiem”.
Pierwsze 2 minuty nowego roku na długo zapadną w pamięci właściciela volkswagena, który jadąc ul. Pszczyńską w Górze natknął się na patrol policji. Okazało się, że mężczyzna przemierzał samochodem ulice sąsiedniej gminy w stanie nietrzeźwości. Wynik przeprowadzonego przez mundurowych badania wskazał 0,69 mg/l. To spowodowało, że musiał pożegnać się z prawem jazdy, a już wkrótce przyjdzie mu także ponieść dalsze konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania na drodze.

Nietrzeźwy uczestnik ruchu drogowego zapisał się również w wigilijnych statystykach pszczyńskiej policji. Mieszkaniec powiatu mając w organizmie prawie promil alkoholu jechał w samo południe jedną z głównych ulic w Warszowicach.

info KPP Pszczyna

2 KOMENTARZE

 1. A może by tak odgrodzić KOSów od naszej gminy. Wiadomo są wyjątki, ale trocha przykładów:
  – ktoś zajmuje dwa miejsca parkingowe- patrzysz KOS
  – godziny dojazdów albo powrotów z roboty, wszyscy jadom jeden za drugim z normalną prędkością jak normalni ludzie nagle ktoś zaczyno wyprzedzać jak typowy debil, po 2-3 auta za jednym razym, wcisko sie na chama- patrzysz po blachach…. KOS
  – ktoś ewidentnie zapi**** obojętnie zabudowany czy nie – patrzysz???? KOS…..
  – stoisz w kolejce w biedronce czy innym sklepie, normalny człowiek rozumie że babka na kasie nie siedzi tam do przyjemności, ale zawsze musi znojść sie menda bo za duże kolejki, żle mu nabila na kasa, albo coś tam mu nie pasuje- obserwujesz gościa na parkingu- do jakiego auta siado??? z rejestracją KOS…..
  Ludzie powtarzom że są wyjątki i można spotkać normalnego człowieka z Krainy Obok Śląska, a można też spotkać kogoś z naszej gminy kto równo pod sufitem ni mo. Fakt jest taki że ci ludzie jak przejadą tego słynnego Bronka albo słynny most w Górze ( kaj z jednej strony wjyżdżosz na kole a wyjyżdzosz na rowerze) to głupiejom na tych drogach, zresztom podobnie można to zauważyć w drogach w powiecie SBL. Weźście sie KOSiarze ogarnijcie i przede wszystkim przestańcie se myśleć, bo często słoma z gumofilcoków wom wystaje dość mocno.

 2. A może panowie policjanci w końcu zainteresowali by się bezpieczeństwem na drogach w Górze, mam na myśli przystanek autobusowy przy sklepie pani Hadaś. Co 5 minut parkuje tam jakiś TIR, wyjechać z parkingu nie można bo nie widać drogi. Ponadto przystanek autobusowy to nie parking dla TIR-ów. Panowie policjanci wykroczenia w ruchu drogowym to nie tylko nietrzeźwość i prędkość! Co do zatrzymania nietrzeźwego to jestem z was dumny tak trzymać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.