Pijany motocyklista w Grzawie

2

W ręce pszczyńskich mundurowych trafił kolejny nietrzeźwy motocyklista. Mężczyzna nie miał przy sobie obowiązkowej polisy, dowodu rejestracyjnego yamahy i kasku na głowie. Miał za to ponad 2 promile alkoholu we krwi i aktualny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Z takim właśnie “bagażem” 32- letni mieszkaniec Grzawy przemierzał ulice swojej miejscowości.

Niepewna jazda motocyklisty i brak kasku na głowie to rzeczy, na które od razu zwrócili uwagę policjanci patrolujący wczoraj rejon ul. Wiejskiej w Grzawie. Dodatkowo, bardzo wczesna pora, jak na tak dużą “ekstrawagancję” na drodze, skłoniły mundurowych do podjęcia interwencji. Lista przewinień motocyklisty okazała się długa. 32- latek z Grzawy oprócz braku obowiązkowej ochrony głowy nie miał przy sobie jeszcze obowiązkowego ubezpieczenia i dowodu rejestracyjnego. To, co posiadał to zabroniona ilość alkoholu w organiźmie i, obowiązujący go jeszcze przez 2 lata, sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz, przyjdzie mu ponieść konsekwencje prawne swojego postępowania.

źródło  KPP Pszczyna

2 KOMENTARZE

  1. “Z takim właśnie “bagażem” 32- letni mieszkaniec Grzawy przemierzał ulice swojej miejscowości.”

    To przemierzał ulicE czy ulicĘ (jedną)? Bo to brzmi, jakby Grzawa byla wielka metropolia. Oni tam wlasciwie maja jedna glowna ulice, plus poboczne Koscielna, Ksieza i nieutwardzona Nad Wisla.

    • A od kiedy asfalt na ul. Nad Wisłą w Grzawie jest miękki?
      Dodatkowo radzę przejrzeć mapę bo możesz się zdziwić faktem, że ulic tam mają więcej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.