Podziękowanie Wójta Gminy Miedźna

17

Szanowni Mieszkańcy Gminy Miedźna

 

Na Wasze ręce składam serdeczne podziękowania za tak liczny odzew na Apel w sprawie zdecydowanego sprzeciwu odnośnie wyboru i realizacji wariantu „A” w związku z planowaną budową drogi ekspresowej S1 od węzła „Kosztowy II” w Mysłowicach do węzła „Suchy Potok” w Bielsku – Białej.
Gorące słowa podziękowania kieruję do tych wszystkich, którzy swoim zaangażowaniem przyczynili się do tego, że akcja mogła się odbyć. Cieszę się, że wielu z nas zna słowa: „wartość człowieka określa to co czyni on dla innych”.

 

Dziękuję wszystkim organizacjom społecznym i stowarzyszeniom, przedsiębiorcom, radnym, sołtysom, dyrektorom szkół, przedszkoli i jednostek organizacyjnych, oraz pracownikom urzędu za wielką życzliwość i pomoc w zbieraniu podpisów na listach osób popierających sprzeciw dla wyboru i realizacji wariantu „A”.

 

Serdecznie dziękuję wszystkim Proboszczom Parafii naszej gminy za podjęcie patronatu w rozpowszechnianiu Apelu mieszkańców i władz gminy Miedźna do Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz GDDiK.

 

Pragnę poinformować, że dzięki naszej wspólnej inicjatywie zebraliśmy już prawie 2,5 tyś. podpisów. Wszystkich zainteresowanych naszą wspólną sprawą informuję, że został przedłużony termin zbierania podpisów do dnia 25 luty 2013 r. Mam nadzieję, że mieszkańcy do których nie dotarły jeszcze listy sprzeciwu zechcą poprzeć naszą inicjatywę.

 

Raz jeszcze proszę przyjąć serdeczne podziękowania za okazaną pomoc. Doceniam Wasze zaangażowanie i zaszczytem jest dla mnie reprezentowanie takiej społeczności.

 

Z podziękowaniem i wyrazami szacunku

mgr inż. Bogdan Taranowski

Wójt Gminy Miedźna

źródło UG Miedźna

17 KOMENTARZE

 1. tak jak sie sprzedalo dzialki tam gdzie nie powinno to sie robi wszytsko zeby ludzie nie zlinczowali bo strach jest przed tym ze sie utraci stolek ale nikt juz nie zapyta tych ktorzy chca droge dno panie wojcie dno

 2. być może nie jest to odpowiedni temat ale muszę zadać te pytanie.
  Czy Wy sobie kpicie? stan dróg w naszej gminie woła o pomstę do nieba! drogi białe, dziurawe.
  Dziś miałem okazję podróżować po naszej gminie o 6rano! 30-40km/h i strach! gdy tylko wyjedzie się w miedźnej za światłami, człowiek czuje się jakby wjechał do ciepłych krajów! drogi czarne, pługi wszędzie, posypane.
  Wracając o 9 myślałem, że będzie lepiej.
  o ja głupi się łudziłem niepotrzebnie! miedźna, frydek, wola – ślisko, biało, tragicznie!
  gdzie są pługi? kto jest odpowiedzialny za tą farsę!
  kto będzie zwracał szkody?! Czym Wy się zajmujecie..

 3. … i jeszcze jedno: wszystkie zbiórki po domach muszą być zgłoszone do odpowiednich organów, wydających zgodę i “papier” na takie zbieranie, by potem wszystko udokumentować, rozliczyć itp.Czy nasi radni parafialni mają takową zgodę? wątpię

 4. Proboszcza szanujemy (kazdego), co nie znaczy, że musimy sie co chwilę na coś składać.Jeśli to rzecz pożyteczna dla parafii – to jak najbardziej; natomiast sam proboszcz na Woli ma sie jak pon, opływa we wszelkie dobra, no ale RP zarządziła.(moze by na stronie parafii zamieścić skład RP?)

 5. Dziwię Ci się Cześku, że od Pana Wójta po Księdza Proboszcza – wszystkim dupy obrabiasz!!!!i siejesz zamęt!!!wszędzie!!!żal mi Ciebie!!!a Ks,Proboszcza, który służy naszej parafii – uszanują Ci, którzy chcą!!!

 6. Myślę,że komentują najwięcej ci, co najmniej robią a szczególnie wszechwiedzący Czesław Urbańczyk – to, co pisze to żenada!!!!Twojej rodzinie niech prezenty kupują te parafie, gdzie służą twoi krewni – bo u nas nie pracowali na parafii – nikt z wymienionych!

 7. jakby proboszcz mioł HONOR to by ta cało Rada rozgonił na sztyry wiatry, albo zagonił do jakiś konkretnej roboty.Podlizywanie downo wyszło z mody, ale…. Tak, mo racja CzU – o naszych zasłużonych parafianach w sutannach ani się nie zająkną.W jakże zgoła odmiennych warunkach służą Bogu?

 8. milik mo recht.. przy takiej okazji prezent jest jak najbardziej wskazany, ale zbiórka publiczna/dobrowolna/?? ktoś tu jest chyba niepoczytalny!!! 19 kwietnia NASZ parafianin O. Damazy /franciszkanin/ podziękuje Bogu za 40 lat kapłaństwa.. CO DOSTANIE OD PARAFII??.. 2 lipca ks. Bolesław Rozmus NASZ parafianin będzie dziękował Bogu za 50 lat kapłaństwa.. CO DOSTANIE OD PARAFII??.. 8 sierpnia mój stryjek ks. Stanisław NASZ parafianin podziękuje Bogu za 55 lat kapłaństwa.. CO DOSTANIE OD PARAFII??.. 15 sierpnia moja siostrzyczka S. Rozalia NASZA parafianka tez ma jubileusz 20-lecia w zakonie służąc Bogu i ludziom.. CO DOSTANIE OD PARAFII??.. nie wspominam już tych o ktorych całkowicie zapomnieliście.. więcej pokory a stanowczo mniej pychy

 9. i tak z dyskusji o S-1 zeszli na farorza.Swoją drogą, dość tej żebraniny, dzieci są głodne i chore na wsi-trzeba im pomóc, a RP i zespół charytatywny niech sie czyms pożytecznym zajmie/ za tydzień kończę 50-tkę/

 10. no dobrowolne, ino spróbuj niy dać, to zbierający “poinformuje całą wieś” ( niby dyskretnie) i po co bogatymu farorzowi jeszcze sie pchać do d….

 11. w parafii św.Urbana proboszcz nic nie ogłosił, za to “Szanowna Rada Parafialna” już dziaduje po wsi piniadze na 30-lecie święcen.Juz mie krew zalewa, co niedziela dać, dać i dać ( nie ważne że ma 900 zł renty).Ludzie, opamiętajcie się / tez miałam 30 lat roboty i nikt mi nie dał NIC!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.