Półkolonie letnie w Gminie Miedźna

6

Podczas tegorocznych wakacji w placówkach oświatowych zostaną zorganizowane półkolonie letnie dla dzieci z terenu Gminy Miedźna. Półkolonie odbędą się w Szkole Podstawowej im. Stanisława Hadyny we Frydku oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Woli w terminie od 1 do 12 lipca 2019 r. Szczegóły dotyczące terminu naboru, kryteriów rekrutacji oraz programu półkolonii pojawią się w późniejszym terminie na stronach internetowych szkół.

W tym roku półkolonie nie odbywają się w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Górze oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Miedźnej ze względu na wykonywane w tym czasie remonty w tych placówkach.

info FB Oświata Miedźna

6 KOMENTARZE

  1. wobec tego proponuje nie robić żadnych remontów a zrobić dwa tydnie polkolonii. Jak chcom niech majom. My ta kasa co zostanie przytulimy we Woli. Takom propozycje daje dla tych co zamieszanie wywołujom. A jak mamie Pszczyna lepsza i taki wzór, po kij ciśniesz tu swojego bajtla? Aaa, pozadymiać trzeba, że niby tak źle? Wiadomo, połkolonii bez wójta Sloninki nie było wcale i każdy kiep to we wsi wie.

  2. Zgadzam się z mama*! Może któryś z naszych radnych podejmie ten temat? Myślę że odrobina dobrej woli i półkolonie na które dzieciaki tak czekają mogłyby się odbyć!

    • Półkolonie się odbywają bez podejmowania tematu przez radnych. Zapuszcie swoje dzieci ale nie na place budowy Xd

  3. A Ja się pytam czy remont jest jakąś przeszkodą w zorganizowaniu półkolonii? Pracuję w szkole w gminie Pszczyna, półkolonie są tu organizowane od lat i wszystkie dni są wyjazdowe!! Nie ma żadnych zajęć w szkole tylko zbiórka przed szkołą i wyjazd -całe dwa tygodnie! A u nas się nie da? Niby dlaczego? Bo się nie chce? Jestem wściekła! Moje dziecko już od dawna na te półkolonie! Pomyślcie nad tym! To tylko trochę dobrej woli potrzeba!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.