Półkolonie w gminie Miedźna

7

Wójt Gminy Miedźna oraz Zespół Oświaty i Wychowania w Miedźnej serdecznie zapraszają dzieci z terenu gminy Miedźna do wypoczynku letniego w postaci półkolonii, które są organizowane przez szkoły:

Terminy półkolonii:

 • I turnus 02.07.2018–06.07.2018
 • II turnus 09.07.2018–13.07.2018
 • Oba turnusy 02.07.2018-13.07.2018

Czas pobytu dziecka od godz 8.00 do 13.00 (zmiana na 14.00)

Koszt 1 tydzień 150 zł

Zgłoszenia do 26 maja

Rekrutacja:

Uczestnikami półkolonii mogą być wszystkie dzieci w wieku od 7 lat zamieszkałe na terenie gminy Miedźna, nie tylko uczniowie danych szkół.

Po pobraniu karty uczestnictwa, która zostanie zamieszczona na stronie szkoły, rodzic zobowiązany jest wypełnić ją i oddać w sekretariacie szkoły.

 

Szczegółowe informacje dot. kryteriów rekrutacji oraz organizacji zajęć podczas półkolonii można uzyskać bezpośrednio u dyrektorów lub w sekretariatach szkół.

Zapraszamy do oddania głosu w naszej ankiecie, można zaznaczyć dwie odpowiedzi

Twoim zdaniem półkolonie powinny być w godzinach

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

7 KOMENTARZE

 1. Panie Admin. To nie jest komentarz tylko apel do Ciebie. Duzo ludzi głosuje w Woli na https://podworko.nivea.pl/ranking … Zróbcie akcje i pokażmy że możemy zrobić coś sami dla siebie bez łaski gminy. To bardzo proste. Wypasiony plac zabaw za friko. Mamy 16 miejsce. Jak bedzie grupowa akcja na portalu, to za pare dni mamy podium i frajdę dla dzieci. Prosze o odzew. Ja zaglosowalem …. A Ty??

 2. Szanowni Mieszkańcy,
  z powodu ubliżających się wakacji, jako Nowa Energia po raz kolejny zwróciliśmy się do Wójta Gminy Miedźna z wnioskiem o uruchomienie półkolonii na terenie naszej gminy. Bardzo cieszymy się, że Wójt przekonał się do naszej inicjatywy. Nazwał ją nawet „corocznym zwyczajem.” 
  Nie mniej mimo, iż w wymienionej dość obszernej korespondencji z Wójtem nawet dzieliliśmy się z nim organizacyjnymi koncepcjami, wciąż napotykamy na pewien opór w kwestii godzin, podczas których opieka jest zapewniana.
  Co ciekawe my otrzymywaliśmy sygnały dotyczące ich zbyt słabego dopasowania do realnych potrzeb rodzin, a Wójt twierdzi, że nie otrzymał żadnych uwag. Wprawdzie miał je co najmniej od Nowej Energii, ale jak widać pamięć bywa zawodna. Dlatego dzięki portalowi Wolanie.info macie Państwo możliwość wyrażenia się w tym zakresie w zamieszczonej sondzie. Obawiam się jednak, że tę pewnie zignoruje. Dlatego proponujemy pójść krok dalej i składać do Wójta stosowne pisma lub wysyłać maile. Tego typu udokumentowane sygnały będzie można zdecydowanie trudniej ignorować, niż diagnozę potrzeb Nowej Energii. Zwłaszcza, że Wójt zobowiązał się w ostatnim piśmie, że przy ewentualnych uwagach rodziców
  w tym przedmiocie możliwe będą zmiany w tym zakresie.
  Życzymy wesołych, udanych i bezpiecznych wakacji, zarówno dla dzieci korzystających z półkolonii, jak
  i tych mających zorganizowany czas inaczej.

  Jan Słoninka

  • Dzień dobry panie Janie jest pan spoko gość proszę pana jestem waszym sympatykiem ja nie w sprawie półkolonii ale w sprawie placu nivea pan chyba wie że filmik na plac kręcili nauczyciele od pana dyrektora Pyjasa a chłop nie ma wsparcia z nikąd tylko psy wieszają pan coś zrobi żeby głosować bo mu zależy na Woli a on ponoć nie z Woli ale się piświęco pozdro dlaNowej Energii

   • Witam Pana,
    jak najbardziej popieramy oddawanie głosów w tej sprawie. Cel jest wazny, plac zabaw bardzo potrzebny więc nie może być inaczej :). Kogo mogłem z grona znajomych i bliskich zmobilizowałem. Oczywiście wciąż zachęcamy do głosowania, bo to jest sprawa ponad wszelkimi podziałami. Trzymamy kciuki za powodzenie. Pozdrawiam, Jan Sloninka

 3. Nowa kierownik oświaty a pomysły dalej słomianych dziadków pół kolonie na pół gwizdka jest bo jest ale przedłużcie godziny pobytu.

  • Nowa, mądra i ładna ale to niestety nie wystarczy. Widać góra a raczej wątpliwej mądrości góru ma inne ważniejsze tylko sobie bliżej znane cele.

 4. Kto wymyślił półkolonie od 8 do 13? Ludzie pracują wiec jak tak wcześnie mają odbierać mlodsze dzieci? Co to za rozwiazanie? Żeby pokazać, że cos sie robi w roku wyborczym?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.